אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 5/11/2021 13:50 ● ערב ערב 3041
טיפ לילידי השבוע - ילידי יום ההולדת יכולים לנסות להיפתח להתחלות חדשות אם כי באיטיות לדעתכם, בגלל הימצאות כוכבים פעילים במקום המחובר עם תת ההכרה שמעכב התחלות.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

הכוכב מרקורי שמביא איתו צורך בתקשורת מהירה ומיידית נמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם וגורם לכם לרצות לשנות את סגנון חייכם מקצה לקצה. תחום נוסף ומאוד משמעותי הוא הצורך שלכם להוכיח את יכולותיכם בתחומי עבודה וקריירה בנושאים שמאוד רציתם להרשים את הממונים עליכם , אך איכשהו לא תמיד הדבר עלה בידכם. הגיע הזמן !


 

שור

 

ייתכן ובעקבות אירועים שונים תאלצו להיכנס לעימותים לא רצויים עם אנשים קרובים לכם ובעיקר בגלל חוסר ראייה זהה לגבי תחומי החיים השונים. זה הזמן שלכם להרגיע את האחרים ולבקש מהם שיסמכו עליכם ועל החלטותיכם ובעיקר בתחום המקצועי.  המילה שלכם מאוד חשובה לכם ואתם מאוד מכבדים את עצמכם, כך שלא תתנו יד לנסיבות חיים כלשהם לשבש את תוכניותיכם.


 

תאומים

 

השמש בשמיים נמצאת החודש בבית העבודה שלכם, כך שזה הזמן הנכון להשקיע את מלוא יכולתכם וכוחכם על מנת להוכיח את  עצמכם ולהראות לממונים עליכם שההשקעה והאמון שנתנו בכם לא הייתה לשווא. כוכב התקשורת מרקורי המקושר איתכם נמצא בבית היצירה, כך שתסמכו על עצמכם שאתם יכולים להתגבר על כל בעיה בעזרת השכל ויכולת הדיבור המעולה שלכם.


 

סרטן

 

כוכב התקשורת מרקורי , עדיין נמצא השבוע בבית המשפחה והיחסים האישיים  שלכם ולכן יהיו מצבים בהם תרגישו שאתם מנהלים את כולם ויש לכם יכולת לגבש ולאחד את המשפחה, על מנת  לפתור בעיות ישנות. לעומת זאת, ייתכן ויהיו מצבים לא קלים בבית המעגל הראשון שלכם, שיאלצו אתכם להתמודד עם עובדות ותנאי חיים חדשים בכל הנוגע ליחסים בין אישיים.


 

אריה

 

כוכבים של שינויים משמעותיים עדיין נמצאים ומשפיעים על בית השותפויות וגם כספים שמתקבלים מאחרים על מנת לעזור לכם ולכן נראה שלאחרונה המצאתם את עצמכם מחדש, עובדה שמראה אתכם באור חדש ומעניין כלפי אנשים אחרים וניכר כי הסובבים לכם מאוד מעריכים אתכם. מומלץ לכם לבדוק את עצמכם בשנית, גם בכל הנוגע להתנהלות הכלכלית שלכם.   


 

בתולה

 

כוכבים משמעותיים נמצאים אצלכם במקום המשפיע על המצב הכלכלי שלכם לטובה ועובדה זו מאוד מוצאת חן בעיניכם כיוון שחשוב לכם להיות בשליטה על חייכם ולמעשה גם על חיי הסובבים לכם, על ידי כך שאתם מתנהגים בדרך שתגרום להם לחשוב שאתם רוצים לעזור. בדקו עם עצמכם מהם המטרות האמיתיות שלכם ואל תתנו לאחרים לערער את ביטחונכם.


 

מאזניים

 

כוכב התקשורת ואף כוכב העשייה נמצאים במזל שלכם למשך החודש הקרוב ואתם נהנים מההשפעות שלהם בתחום החברתי, כיוון שאתם אנשים שאוהבים חברת אנשים. כוכב זה משפר את מערכות היחסים שלכם עם הסובבים אתכם. ודעתכם תמיד נשמעת על ידי אנשים שההערכה שלהם מאוד חשובה לכם ובכך תוכלו לפתוח פתח להתחלות חדשות ותתמלאו אנרגטית .


 

 

עקרב

 

הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת נמצא בבית תת ההכרה שלכם וגורם לכם לחשיבה מעמיקה במיוחד. זה הזמן הנכון להשמיע דעתכם במקומות שחשוב לכם מאוד להישמע אמינים ובעלי אמירה אישית. מומלץ לכם לשנות את סגנון חייכם, אך נראה שאין לכם עדיין את האומץ הדרוש לכך ואתם מעדיפים להיאחז במוכר במקום לצעוד קדימה לעתיד הלא ידוע.


 

קשת

 

נראה שכל התחום המקצועי שלכם לא מתפקד בעיניכם כפי שצריך. הימצאות השמש בבית תת ההכרה שלכם מביא אתכם להבנה שבנושאים רבים של חייכם עדיין לא הגעתי למיצוי מרבי ולכן אתם מתלבטים מה לעשות כדי לדעת שאתם פועלים נכון. העצה הטובה ביותר בשלב זה היא לחכות עם כל דבר שמצריך החלטה משמעותית, עד  אשר דברים יתבהרו.


 

גדי

 

אתם עוברים שינויים משמעותיים כבר תקופה ארוכה ולכן אתם יכולים להרשות לעצמכם ליהנות עם מעבר השמש בשמיים בבית המעמד החברתי שלכם. זה הזמן שלכם להשקיע בתקופה מצוינת שבה אתם מאוד רוצים להוכיח לעצמכם שהנה אתם יכולים להיות גם קלילים וליהנות מאווירה לא מחייבת. זה הזמן שלכם לא להשקיע יותר מדי מחשבה של אייך וכיצד לפעול, אלא פשוט לזרום.


 

דלי

 

כוכב משמעותי בשם פלוטו עדיין מפעיל את תת המודע שלכם וגורם בחייכם למהפכים תפיסתיים על ידי כך שהוא מוציא פחדים חבויים החוצה ובשל כך אתם לא בטוחים אם אתם פועלים נכון. גם נושאי קריירה תופסים עכשיו תאוצה ואתם לא בטוחים שמי שהבטיח לכם שפועל למענכם,  אכן מתכוון לכך. זה לא הזמן להגיד את דעתכם וגם לא לנסות לסגור קצוות אלא לחכות לחודש הבא.


 

דגים

 

אתם חשים צורך בהתעוררות חברתית על רקע מקצועי ולכן אתם מתכוונים לערוך מפגשים שכל הצדדים ייהנו ממנו. מומלץ לכם להיעזר באחרים שנושא יחסי הציבור יותר מפותח אצלם, גם אם זה לאירוע קטן ממדים שחשוב לכם לעשות אותו בדרך היפה ביותר. נראה שבהתנהלות החדשה שלכם תראו לאחרים צדדים נוספים באישיותכם שיגרמו לכם וגם להם  לסיפוק והנאה משמעותיים.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש