תלמיד כתה ז' בבית הספר בגין נדרס במהלך מפגש כיתתי

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 27/10/2021 17:32 ● ערב ערב 3040
במהלך פעילות 'הפוגת מתחים' של שכבת ז' בבית הספר בגין, שהתקיימה בשבוע שעבר בגן פרדקין, נדרס תלמיד השכבה שככל הנראה עזב את שטח הפעילות ללא אישור ● התלמיד הפצוע הועבר לבית החולים יוספטל באילת משם הועבר להמשך טיפול בבית החולים סורוקה ● בעוד שבמשרד החינוך באזור הדרום אישרו את התקרית והבהירו: ''מדובר באירוע מצער בו תלמיד כתה ז' עזב את מתחם הפעילות הכיתתית ללא אישור וכשנקרא לחזור- נפגע בעת חציית הכביש'', בבית החולים ובמשטרת מרחב אילת לא שיתפו פעולה עם שאלות שהעביר 'ערב ערב' ● דוברת בית החולים אף הגדילה לעשות וטענה ''האירוע אינו מוכר לי“
תלמיד כתה ז' בבית הספר  בגין נדרס במהלך מפגש כיתתי
בבית החולים יוספטל ובמשטרת אילת העדיפו שלא לשתף את הציבור בפרטי המקרה
תגיות:

זה קרה ביום חמישי במהלך פעילות 'הפוגת מתחים' שקיימה שכבת ז' של בית הספר בגין בגן פרדקין. מסיבה לא ברורה עזב תלמיד השכבה את המקום, לטענת דוברות משרד החינוך במחוז הדרום "ללא אישור". כשדבר עזיבתו את המתחם התגלה למורה בשטח, נקרא התלמיד לחזור לשטח הפעילות אך כשזה חצה את הכביש חזרה לכיוון גן פרדקין הוא נדרס על ידי רכב חולף ונפצע. 


התלמיד הפצוע הועבר מיידית לבית החולים יוספטל שם קיבל טיפול ראשוני והועבר להמשך קבלת טיפול בבית החולים סורוקה בבאר שבע. עוד באותו היום וגם למחרת, התקיימו שיחות הבהרה בבתי הספר הן בין מורים לתלמידים והן בתוך הצוות על מנת לחדד את נהלי הפעילות מחוץ לכתלי בית הספר. התלמידים וגם הורי השכבה יודעו בדבר האירוע וחודדו הנהלים מול התלמידים. במשרד החינוך במחוז הדרום אישרו את התקרית והבהירו: "מדובר באירוע מצער בו תלמיד כתה ז' עזב את מתחם הפעילות הכיתית ללא אישור, כשנקרא לחזור- נפגע בעת חציית הכביש. צוות בית הספר בקשר רציף עם התלמיד ועם משפחתו. אנו מאחלים לו החלמה מהירה וחזרה בטוחה ללימודים". 


הוריו של התלמיד בחרו השבוע שלא להתייחס למקרה. בבית החולים יוספטל ובמשטרת מרחב אילת בחרו משום מה להתעלם מהמקרה ובחרו שלא לשתף פעולה עם שאלות 'ערב ערב'. למרות שהתלמיד הובא מיד לאחר פציעתו לבית החולים יוספטל, דוברת בית החולים בחרה לטעון כי אינה מכירה כלל את המקרה. לאחר שהועברו אליה הפרטים והעובדה כי התלמיד הועבר לבית החולים סורוקה הבהירה הדוברת: "אין לי אפשרות לבדוק כרגע מה מצבו של הילד שהועבר לסורוקה. אם אצליח לקבל מידע מסורוקה אעדכן", אגב, במשך שלושה ימים לא הצליחה דוברת בית החולים יוספטל להתעדכן במצבו של הילד. גם במשטרת מרחב אילת לא סיפקו כל פרט בנושא התאונה החמורה. דוברת המרחב לא טרחה למסור לנו פרטים על אופן התרחשות התאונה ולא השיבה לשאלות כמו האם נהג הרכב הפוגע הגיש עזרה לילד.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש