חברת Bird חזרה לפעילות מלאה ופרסה את כליה ברחבי העיר

מאת: ניר אמיתי ● 21/10/2021 18:14 ● ערב ערב 3038
לאחר מספר ימי התארגנות מחדש, החברה שזכתה במכרז עיריית אילת חזרה לפעילות מלאה. מנתוני החברה עולה כי בעיר נרשמים ביקושים גבוהים לקורקינטים שיתופיים מהם 30% אמורות היו להתבצע באמצעות רכב פרטי
חברת Bird חזרה לפעילות מלאה ופרסה את כליה ברחבי העיר
צילום: יח"צ

חברת Bird שהייתה הראשונה לייסד את תחום הקורקינטים השיתופיים בישראל ובעולם, חוזרת לפעילות מלאה ופרסה את כליה ברחבי העיר. החברה שזכתה במכרז שערכה עיריית אילת, הציבה קסדות לרכיבה בטוחה על גבי הכלים עצמם.

החברה תפזר את כליה בצורה הדרגתית מתוך רצון להתאים את הביקוש להיצע, כך פועלת בכל טריטוריה חדשה אליה נכנסת. מנתוני החברה עולה כי טווח הרכיבה הממוצע בעיר עומד על 1.8 ק"מ וזמן הרכיבה הממוצע הוא 12.5 דקות.

 

 

בימים האחרונים הודיעה Bird על השקתה של טכנולוגיה למניעת רכיבה על מדרכות. Bird באמצעות u-blox פיתחה מערכת מלאה ומובנית ראשונה מסוגה בעולם, המסוגלת לאתר מיקום ברמת דיוק של סנטימטרים. באמצעות שילוב טכנולוגיית יחידת ניווט ZED-F9R, המסוגלת למפות מדרכות בדיוק של סנטימטרים, ומערכת החיישנים המותקנת בכלים השיתופיים של Bird. המערכת מאתרת ומונעת רכיבה על מדרכות ושבילי הליכה ביעילות ובאפקטיביות בזמן אמת. לשם המחשה, זמן התגובה של GPS שגרתי בשילוב מערכות מפה מבוססות ענן יכול להיות גבוה מ-15 שניות, ואילו פתרון המדרכה החכמה החדש של Bird מסוגל להביא לעצירה הדרגתית, מוחלטת ובטוחה של קורקינט שעלה על מדרכה, ולאפשר לרוכב להוליך אותו חזרה לנתיב תחבורה או שביל אופניים. החברה תטמיע את הטכנולוגיה גם באילת בתקופה הקרובה.

יניב ריבלין, מנכ"ל החברה בישראל: "אנחנו שמחים לחזור ולהעניק שרות לתושבי העיר ואורחיה, זאת לאחר מספר ימים התארגנות מחדש. אני רוצה להודות למפעיל שפעל בשיתוף פעולה עם החברה ולאחל הצלחה לזה החדש שיוצא לדרך. חברת Bird עובדת בשיתוף פעולה מלא עם תאגיד התיירות והעירייה, ושמה לה למטרה לעמוד בכל הקריטריונים אותם מגדירה העיר וכך תעשה."


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש