רשת המלונות אסטרל מתרחבת מחוץ לאילת

מאת: רותם נועם ● צילום: ויקיפדיה ● 15/10/2021 11:08 ● ערב ערב 3038
זה היה רק עניין של זמן, עד שרשת המלונות הצומחת של אנשי העסקים האילתים בני זרח ואשר גבאי, תפרוץ מחוץ לכור מחצבתה באילת ● לאחר רכישתם של מלונות אריה ומלכת שבא, ששדרגו את הרשת במלונות יוקרה ● הודיעה זו כי בכוונתה להיכנס לשותפות בהקמתו של מלון שיוקם בקיבוץ עין גב בשותפות עם הקיבוץ
רשת המלונות אסטרל  מתרחבת מחוץ לאילת
לראשונה פונה הקבוצה להקמת מלון מחוץ לאילת. מעגן קיבוץ עין גב

רשת המלונות אסטרל, שהוקמה על ידי זרח ב-1996, פועלת כיום בששה מלונות באילת, תתרחב לראשונה מחוץ לעיר, זאת לאר שבעליה, אנשי העסקים בני זרח ואשר גבאי הודיעו השבוע כי בכוונתם להיכנס לשותפות (50%) עם קיבוץ עין גב, להקמתו של מלון פאר בהקמתו יושקעו 120 מיליון שקלים. המלון עתיד לקום על שפת הכנרת, בשטחי הקיבוץ, אך הוא לא יהיה קשור בבית ההארחה של הקיבוץ הפועל במקום. החתימה על הסכם השותפות טרם התקיימה והיא צפויה להתרחש בשבועות הקרובים.
המלון, שינוהל עכל ידי אסטרל, יתפרש על שטח של 26 דונם והוא ימוקם בעורף הקיבוץ. הקיבוץ כבר מצוי בעיצומו של תהליך קבלת היתרי הבניה לפרויקט מהוועדה המקומית. 
רכישה ראשונה זו מחוץ לאילת מגיעה בתקופה של צמיחה משמעותית לרשת המקומית, לאחר שרכשה מחצית ממלון אריה לפי שווי של 115 מיליון שקל, ומיתגה אותו כמלון היוקרה הראשון שלה בדרגת 5 כוכבים, ולאחריו השלימה את רכישתו של מלון יוקרה נוסף – מלכת שבא, מאיש העסקים יצחק תשובה, אותו רכשה במחיר של 458 מיליון שקל בניכוי חוב של 250 מיליון שקל. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש