מפעיל חברת בירד: ''אני הפסקתי את ההתקשרות מול החברה בשל חוסר כדאיות ואופן התנהלותם מולי''

מאת: רותם נועם ● 15/10/2021 11:01 ● ערב ערב 3038
שבוע לאחר שחברת בירד (BIRD) אספה מרחובות העיר אילת את הקורקינטים שלה, הם טרם שבו לעיר ● בניגוד לפרסום בשבוע שעבר כאילו החברה נפרדה מהמפעיל בשל חוסר שביעות רצון מתפקודו, הוא מבהיר ומוכיח השבוע כי הוא זה שבחר לצאת מההסכם לאור חוסר כדאיותו ואופן ההתנהלות של החברה מולו”
מפעיל חברת בירד: ''אני הפסקתי  את ההתקשרות מול החברה בשל  חוסר כדאיות ואופן התנהלותם מולי''
מפעיל בירד: ''נלחמתי על כל כלי, עבדתי 19 שעות ביממה, זכיתי לתשבוחות על תפקודי''. קורקינטים של בירד באילת

בשבוע שעבר נאספו במפתיע כל הקורקינטים של חברת בירד (BIRD) מרחובות העיר אילת. מבירור שערכנו מול דובר החברה הוברר כי האיסוף נערך בשל חילוקי דעות מול המפעיל המקומי שהפעיל עבור החברה את מערך איסוף ותחזוקת הכלים בעיר בשלושת החודשים בהם פעלה החברה במסגרת הזיכיון בו זכתה ביחד עם חברת ליים (LIME). 
אלא שבעוד שבכתבה שפורסמה בשבוע שעבר הופיע כאילו מי שנפרדו מהמפעיל המקומי היא חברת בירד בשל חוסר שביעות רצונה מתפקודו, הבהיר לנו השבוע המפעיל ואף השמיע לנו שיחות בהן BIRD מבקשת ממנו להישאר בתפקידו חודש נוסף על מנת לאפשר לה למצוא לו מחליף. כן הציג בפנינו המפעיל הודעות בהן משבחת אותו החברה על פעילותו מתחילת ההתקשרות. מי שסירב בסופו של דבר 
להמשיך בהתקשרות העסקית בין הצדדים היה הוא ולא החברה וזאת לטענתו, בשל חוסר כדאיות ההסכם כמו גם בשל התנהלות החברה מולו בקיום ההסכם.
המפעיל הודיע לטענתו על הפסקת ההתקשרות כבר ב-3.9 ולאחר מכן שוב ב-29.9, ומשהתברר כי לו סופית כי תנאי ההסכם אינם משתלמים לו כלכלית, כמו גם לאור האופן בו התנהלה מולו החברה, בחר לסיים עמה את ההתקשרות הוא מיוזמתו ולא להיפך. "נלחמתי על כל כלי, עבדתי 19 שעות ביממה, זכיתי לתשבוחות על תפקודי, אבל נכנסתי להסכם עם חוסר ידע בתחום כי מדובר בתחום חדש בעיר, ומה שהתגלה לי התברר כלא כדאי ולא משתלם ביחס לעבודה שנדרשה ממני", הסביר ל'ערב ערב'. המערכת מתנצלת בעם הובן אחרת מהכתבה.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש