מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● צילום: מהאלבומים הפרטיים ● 3/9/2021 08:57 ● ערב ערב 3033
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

 מעודדים התחסנות לקראת ראש השנה
מנהלת בית החולים 'יוספטל' ומרחב אילת מקבוצת כללית,  ד"ר רויטל בר-אושר, התייצבה ברדיו 102FM  - רדיו הים האדום, בכדי להקליט תשדיר לעידוד ההתחסנות של התושבים ולברך את תושבי אילת והסביבה לקראת ראש השנה. כמו כן נתנה המנהלת דוגמה אישית כאשר הפשילה שרוול והתחסנה במנת החיסון השלישית. חיסנה אותה יהודית קרנר, דוברת 'יוספטל' והעוזרת האישית שלה שהיא גם אחות במקצועה. ואם בהתחסנות עסקינן, אז רק שתדעו שקצב ההתחסנות מרשים בקרב תושבי אילת. לאחרונה הגיעו למתחם החיסונים שבבית החולים 'יוספטל' מקבוצת 'כללית', משפחות שלמות יחד בכדי להתחסן. ההורים קיבלו את החיסון השלישי והילדים - את השני או הראשון. משפחת פלס הגיעה בהרכב של הורים עם הבת, וממשפחת ועקנין הגיעה אמא ושני הבנים, בני העשרה. "ככל שנרחיב את מעגל המשפחות שמתחסנות, כך נבטיח את עמידותנו בפני נגיף הקורונה".
כ – 1,000 סלי מזון ותווי קניה יחולקו למשפחות, בודדים וקשישים לקראת ראש השנה
לקראת חג ראש השנה תשפ"ב ובצל משבר הקורונה המתמשך, יקבלו כ – 1,000 משפחות, בודדים וקשישים, סלי מזון ו/או תווי קניה לרכישת מזון וביגוד. בהתאם להנחיית ראש העירייה – אלי לנקרי, הופעל שוב מוקד הקורונה 3644* המאויש על ידי נאמני הקורונה בעירייה, זאת על מנת שאף אחד לא יישאר לבד וללא מענה בחג.
פותחים שנה נקייה
ערב פתיחת שנת הלימודים ולקראת חגי תשרי, יצאו צוותי ניקיון בעירייה למרק את צירי התנועה המרכזיים בסביבת מוסדות החינוך ובחזיתם. עשרות עובדים החלו את המבצע כשהם מצוידים במכונות שטיפה בלחץ וטיאוט רחובות. אליהם התלוו ראש העירייה – אלי לנקרי ביחד עם סגנו וממלא מקומו – מתן בארי, סגניו – סימה נמיר וסטס דנקין וחברת מועצת העיר – יערית אביטבול. 
קונסול מצרים באילת סיים את תפקידו
קונסול מצרים באילת - אוסאמא קדר, סיים כמעט ארבע שנות כהונה, בהן חווה ביחד עם העיר אילת סערה בחופים, בחירות לראשות העירייה, סגרים בצל הקורונה ועוד. לאחרונה, נפגש הקונסול עם ראש העירייה – אלי לנקרי ומנהל היחידה לשיתוף פעולה אזורי – סמו סמוראי, כדי לסכם תקופה של יחסים פוריים וכבוד הדדי.

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש