תובע את נהג המונית שתקף אותו: ''מאז המקרה אני סובל מחרדות ופחדים''

מאת: רותם נועם ● צילום: אילוסטרציה ● 27/8/2021 09:49 ● ערב ערב 3032
תושב אילת תובע עשרות אלפי שקלים פיצוי מנהג מונית שהורשע בתקיפתו במהלך נסיעה ● ''נכנסתי למצוקה נפשית כתוצאה מהתקיפה ואיבדתי את מקום עבודתי'' ●הנתבע: ''כבר שילמתי 1,000 שקל במסגרת ההסדר המותנה וקיבלתי על תנאי''
תובע את נהג המונית  שתקף אותו: ''מאז המקרה  אני סובל מחרדות ופחדים''
נכנס בעקבות התקיפה למצוקה נפשית ואיבד את מקום עבודתו

תושב אילת שהותקף במהלך נסיעה במונית ב-2018, על ידי נהג המונית, תובע אותו כעת על סך של 33 אלף שקל בתביעות קטנות וזאת לאחר שלטענתו נכנס בעקבות התקיפה למצוקה נפשית ואיבד את מקום עבודתו.
מכתב האישום העומד בבסיס התביעה האזרחית שהוגשה, עולה כי בחודש אפריל 2018, בשעות הערב, נסע המתלונן (התובע) יחד עם שני חבריו במונית בה עבד אותה עת נהג המונית. במהלך הנסיעה התגלע ריב בין התובע לאחד מחבריו, בעקבותיו התרגז ויצא מהמונית כשהוא טורק את דלתה בחוזקה. הדבר עורר את זעמו של הנהג, שיצא מהמונית ותקף אותו בכך שאחז בצווארו בחוזקה באמצעות שתי ידיו ושרט אותו כך שנגרמו לו חבלות של ממש בדמות שריטות בצווארו ובזרועותיו. בעקבות הארוע הוגש כנגד נהג המונית כתב אישום בעקבותיו הגיע להסדר טעון מול המדינה לפיו הוא הורשע, קיבל חצי שנה על תנאי וכן קנס בגובה 1,000 שקל לתשלום למתלונן, אלא שזה, כאמור, לא הסתפק בכך וכעת הוא תובע בתביעה אזרחית פיצוי בגובה 33 אלף שקל בתיעה קטנה מהנהג, בטענה כי: "מאחר ואני נכה צה"ל הסובל מפוסט טראומה, נכנסתי (בעקבות התקיפה) למצוקה נפשית קשה אשר בגללה איבדתי את מקום עבודתי ובעקבות כך גם נפגע תגמול מחיה אותו קיבלתי ממשרד הביטחון ורק לאחר מאמיצתים רבים שלי ושל הסובבים אותי כולל הפסיכיאטר המחוזי, הצלחתיח כעבור שנתיים לערך להשתלב חזרה במקום עבודה. מאז המקרה אני סובל מחרדות ופחדים אשר פוגעים בחיי היום יום שלי", נטען.


נהג המונית תמצת מצדו את כתב הגנתו לכדי משפט אחד: "היה ויכוח במונית, השתוללות מצד התבוע, הם היו שתויים היו דחיפות בינינו, כבר שילמתי 1,000 שקל וקיבלתי על תנאי".  
52443-03-21


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש