מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● 19/8/2021 00:09 ● ערב ערב 3031
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

 מוקירים את הפורשים
אירוע הוקרה לעובדי ה'כללית' שפרשו לגמלאות מבית החולים 'יוספטל' ומרחב אילת נערכה לאחרונה במסעדת ה'ראנץ' האוס'. הערב היה מרגש ביותר, התקיים במתכונת מצומצמת בשל תקופת הקורונה. בתמונה מרסל אדרעי האגדית, אמו של דוד הגרפיקאי האגדי שלנו, שסגרה כמעט 38 שנה, כבוד! איתה בתמונה: מימין, מנהלת בית החולים ומרחב אילת – ד"ר רויטל בר אושר, אילנית בדש – מנהלת מש"א ויובל ביטון – מנהל המשק. ברכות לכל הפורשים!!!
מזל טוב למסיימי תואר ראשון מעריית אילת
בימים אלה, קיבלו 15 עובדי עיריית אילת, תואר ראשון במדעי הרוח והחברה ודיפלומה בלימודי שלטון מקומי של האוניברסיטה הפתוחה. בין הבוגרים בני הזוג דנה וגיא קושלביץ, הורים לשתי בנות, שהשתתפו בתוכנית וסיימו ביחד תואר! דנה קושלביץ, מנהלת מחלקה באגף ההכנסות, החלה ללמוד לתואר אקדמי לראשונה בגיל 44, לאחר שנים בהן התמודדה לטענתה עם טראומת לימודים מבית הספר, אך הלחץ התפוגג עם תחילת הלימודים לתואר וכעת היא מודה על הזכות לעיריית אילת, לאוניברסיטה הפתוחה ולמשפחתה על התמיכה. "אין ספק שהתמיכה האישית מהבית סייעה לכך שבן זוגי ואני הצלחנו לסיים את התואר ביחד. היו ימים שכל הבית היה בהכנה למבחנים (יצא "עשן" מהחלונות). בן זוגי ואני למדנו למבחנים בתואר ובנותינו - למתכונות ולבגרויות. הייתה חוויה מדהימה ללמוד, ולא פחות - לסיים בהצלחה!". הלימודים של דנה וגיא, כמו של שאר העובדים, התאפשרה בזכות  תמיכתה של עיריית אילת המעודדת לימודים כחלק מההתפתחות הארגונית והעתודה הניהולית של העירייה וההתפתחות האישית של עובדיה. ראוי לציין, כי במסלול האמור, סיימו 6 מתוך 15 עובדי העירייה, בהצטיינות והכיתה בכללותה סיימה בממוצע ציונים הגבוה בארץ.
צוות לעניין
אביב לוי, המנהל המדעי של המצפה, הזמין את גיא מרקמן, מנכ"ל המצפה וערן לס מ'יינות אילת', לעזור לו בעבודות תת ימיות במצפה התת ימי .
 מדליית זהב
שמחים לבשר, שמשרד התיווך 'רימקס' נכנס למועדון הזהב היוקרתי של 'רימקס' ישראל. ברכות גם לכוכב האילתי של 'רימקס', גבריאל דוק, שהגיע למועדון הזהב, כל זאת בזכות התמדה, עשייה נכונה, מקצועיות וחיוך נפלא.
'רימקס' אילת מודים ללקוחות שנותנים את מלוא האמון בנבחרת של 'רימקס' כל יום מחדש.
תנדבות למען נפגעי/ות תקיפה מינית
עשר נשים תושבות אילת סיימו קורס הכשרה של מרכז סיוע לנפגעי/ות תקיפה מינית, שמפעיל האגף לשירותים חברתיים בעירייה, והן מצטרפות למערך של 30 מתנדבות ותיקות. במסגרת ההתנדבות, הן מאיישות את קו החירום 24/7 - 050-7557331, מלוות את הפונה בבית החולים ובמשטרה, ולא משאירות אף אחד ואף אחת לבד. 
 ממשיכים לשפר את פינוי האשפה
כחלק משיפור השירות והתייעלות ארגונית ואנרגטית, רכשה העירייה שתי משאיות פינוי אשפה נוספות מהמתקדמות והחדישות מסוגן. אלה התווספו לרכש חדש שהעירייה התחדשה בו בשנה החולפת לאיסוף גזם וגרוטאות. מעבר לטכנולוגיה המשוכללת שמאפשרת פינוי יעיל, מהיר ושקט יותר, הותאמו המשאיות לתפיסה העירונית כעיר חכמה וירוקה כולל התקנת מערכות מתקדמות בתחום הבטיחות בדרכים, בחיסכון בדלק, בצמצום זיהום האוויר ובפעילות השקטה כאמור של מערכות הדחס על מנת למזער מטרדי רעש בצירי פינוי האשפה. 
 רטובים ומרוצים בפארק המים
עובדי המרכז הרפואי 'יוספטל' ומרחב אילת מקבוצת 'כללית' השתתפו במספר סבבים ובכפוף להנחיות, בימי כיף רטובים בפארק המים 'יו-ספלאש' שבקיבוץ אילות. ימי הכיף לעובדים ומשפחותיהם הם הפוגה חשובה במיוחד בתקופה זו של עשייה מאומצת. את ימי הכיף הרטובים אירגן וועד העובדים בראשות שושי אפנג'ר ובשיתוף ההנהלה.
 קבלו את הקורקינט השיתופי
חברת BIRD -חברת הקורקינטים השיתופיים הראשונה בעולם ובישראל ממשיכה להרחיב את שירותיה גם בעיר הנופש הדרומית אילת - השכרת קורקינטים חשמליים לפי דקה, באמצעות שימוש באפליקציה חכמה. במסגרת המהלך, ייפרסו הקורקינטים בנקודות מפתח ברחבי העיר ובייחוד באזורי התיירות של העיר, בשטחים ציבוריים ובהמשך, בזכות שיתוף הפעולה עם העירייה, יורחב השירות לאזורים נוספים בהם ייפרסו הקורקינטים. התושבים והנופשים הרבים יוכלו להתחיל ברכיבה ליעד בו יבחרו ולהתנייד באמצעות הקורקינט השיתופי. מטרת המהלך הינה להפחית את השימוש ברכב הפרטי עבור תושבי ותיירי העיר אילת ולמנוע את עומס כלי התחבורה בקרב בתי המלון ואתרי הבילוי המרכזיים בעיר.

 

תתחדשו
אותם אנחנו לא צריכים להציג, כי אין אילתי שלא מכיר אותם! חני וראובן חיון, הרי הם 'באגט דולפין', האגדיים והאלופים!!! משפחת חיון הם לקוחות ותיקים ומהממים של היועץ הכלכלי חנן עמוס, והפעם הם הגיעו אליו על מנת לנצל את תקנת 2/3 פריים שהתאימה עבורם. בנוסף, הוא טיפל עבורם בקיצור המשכנתא שלהם בשבע שנים וגם חסך להם מאות אלפי שקלים באורך חיי הלוואת המשכנתא!  מאחלים המון הצלחה ואוהבים.

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש