מלון חדש באווירת התנ”ך במחיר של 30,000 שקל ללילה

מאת: רותם נועם ● 18/8/2021 23:17 ● ערב ערב 3031
בתום עיכוב של שנתיים נפתח בשבוע שעבר מלון חדש בשחרות שבחבל אילות, המרוחקת 37 ק''מ מהעיר אילת ו-6 ק''מ מקיבוץ יוטבתה ● במלון שיעוצב באווירת התנ''ך 60 סוויטות חלקן בנויות על המצוק ובחלקן בריכה פרטית ● והמחירים – בשמיים ● מקומות? כמעט ולא נותרו לשבועות הקרובים
מלון חדש באווירת התנ”ך במחיר של 30,000 שקל ללילה
חלק מהסוויטות ייבנו ממש על המצוק עם בריכה פרטית. מלון סיקס סנסס בשחרות ● צילום: סיקס סנטר

 

סוויטה בגודל 644 מ"ר


אילת אולי מתקשה להגדיל את מצבת חדרי המלונות שלה בעשורים האחרונים, ובוודאי שאינה מקימה מלונות חמישה כוכבים אלא פונה לתיירות זולה בהרבה לרבות לתיירות קמפינג, ואולם דווקא בחבל אילות, נפתח השבוע מלון יוקרה חדש וזאת בתום תהליך בניה ארוך. המדובר במלון סיקס סנסס שנפתח ביום ה' האחרון, המשתייך לרשת העולמית הנחשבת לאחת המפוארות בעולם. בהתאמה, מלון זה מתיימר להפוך להיות המלון היקר בארץ, כאשר חדריו הבסיסיים יתומחרו בכ-5,000 שקל ללילה והסוויטה הגדולה ביותר, שגודלה לא פחות מ-644 מטרים והכוללת 3 חדרים, בהם יכולים להתאכסן עד שבעה אורחים, מתומחרת במחיר הפנטסטי של 30 אלף שקל ללילה.
עם זאת המלון, בדומה לשאר מלונות הרשת, אינו מצוי בבעלות סיקס סנסס אלא בבעלותם של רוני שואק וקבוצת משקיעים והוא יופעל על ידי הרשת העולמית. 

 

חדרים בסגנון מדברי  ● צילום: עמית גירון


אם חשבתם כי במחירים אלו יתקשה המלון למלא את חדריו, חשבו שנית, שכן לדברי הנהלת המלון, עוד טרם פתיחתו הוזמנו מרבית החדרים ותתקשו למצוא בו מקום לשבועות הקרובים. אגב, אם תמתינו לחודש אוקטובר, צפויים מחירי הלינה במקום לרדת ל-4,400 שקל ללילה בלבד. 
בטווח תוכלו למצוא במלון החדש 60 סוויטות פרטיות, שחלקן ממוקמות ממש על המצוק, במחיר 7,000 שקל ללילה ומעלה, חלקן מצוידים בבריכות שחיה פרטיות. הזמנת החדרים מוגבלת למינימום של 2-3 לילות תלוי מתי תבחרו להגיע, באמצע השבוע או בסופו או בתקופות של חגים.
סגנון העיצוב של המלון מוגדר כ"מדברי" והוא יכלול שירותי ספא וטיפולים בהתאמה אישית, שיכללו ייעוץ תזונתי ויעוץ לבריאות השינה לצד טיפולים נוספים. על הצד הקולינרי הופקד השף אמיר כלפון. עוד מבטיחים במלון שירותי הסעה משדה רמון.

 

מפסיקים את השימוש בפלסטיק


המלון מתהדר בגישה של קיימות לסביבה, ואף מינה מנהל קיימות מיוחד לכל מלון שלו, כאשר הדיבור על קיימות אינו מתמקד רק בחסכון בשימוש במגבות וכביסות, אלא גם בשימוש בחומרי גלם למזון המופקים מהאזור, כמו חלב שיופק מחוות הגמלים הסמוכה וגידולי מזון מהערבה שישמשו בהכנת האוכל. כן התחייבו ברשת כי עד 2022 יפסיקו כליל את השימוש בכלי פלסטיק. ברשת הזו, חדלו להשתמש בבקבוקוני הפלסטיק המוכרים באמבטיה כבר לפני שלושה עשורים, ובמטבחי מלונו7ת הרשת אסרו על בישול סו-וויד העושה שימוש בשקיות פלסטיק. כעת על הכוונת הפסקת השימוש בפלסטיק המשמש לקפסולות הקפה של נספרסו ובמקלות לניקוי אוזניים.
זוהי דריסת הרגל הראשונה של רשת סיקס סנסס בישראל, לה 2,000 חדרים ברחבי העולם, והפועלת בעיקר באסיה. הרשת התרחבה מאז לניו יורק, לונדון, פריז ותל אביב. הרשת העולמית נרכשה ב-2012 על ידי קרן פגסוס, אך ב-2019 נמכרה ב-300 מיליון דולר לרשת IHG (אינטרקונטיננטל), המחזיקה ביותר מ-100 אלף חדרי מלון בעולם.

 

מושב שחרות ● צילום: וויקיפדיה


מנכ"ל המלון, תומס פלביאר מסר: "אחרי חודשים של ציפייה, אני נרגש במיוחד לקראת הפתיחה הקרובה. המלון מחזק את ערכי הקיימות ברשת, בהיותו מלון בעל מודעות אקולוגית ראשונה במעלה, ורגישות לסביבה המקומית. Six Senses שחרות מגיש סטנדרט אירוח מודרני, לצד חשיפה למסורות מדבריות שהשתמרו עוד מימי הנבטים. הצוות שלנו נלהב ומחכה ליצור עבור האורחים שלנו חוויית אירוח יוצאן דופן, באווירה הלקוחה מימי התנ"ך".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש