אילת נערכת שוב להחלת מתווה האי הירוק

מאת: דוברות עיריית אילת ● 16/8/2021 15:09 ● ערב ערב 3030
על רקע עליה מתמשכת בתחלואת הקורונה, בשיחות שקיים ראש עיריית אילת – אלי לנקרי, עם שרי הבריאות והתיירות, הושגה הסכמה עקרונית להפעלה חוזרת של מתווה ה''אי הירוק'' באילת ● בימים הקרובים ייבחן עדכון החקיקה בהתאם למצב הקיים ● לבקשת ראש העירייה, יוביל את התיקון לחקיקה, חה''כ מאיר יצחק הלוי מי שכיהן כראש עיריית אילת
אילת נערכת שוב להחלת מתווה האי הירוק
תגיות: אי ירוק אילת

 מתווה "האי הירוק", שפעל בהצלחה משך 50 ימים, יאפשר שליטה ובקרה בכניסות לעיר אילת לטובת מניעת התפשטות התחלואה לצד המשך שגרת חיים בעיר אילת.

בשיח עם השרים מסוף השבוע האחרון, שב ופרט ראש עיריית אילת את כל הפעולות שביצעה העיר ועדיין מבצעת, החל מהסברה הכוללת שלטים ברחבי העיר, כריזות בטיילות ובחופים, גיוס נאמני קורונה הפועלים כמסבירנים בשטחים ציבוריים, אכיפה משותפת של משטרת המרחב ויחידות הפיקוח והאכיפה בעירייה, עידוד חיסונים כולל מבצע חיסונים מיוחד לילדים ובני נוער, שיתקיים ביום ג' השבוע במתחם הנוער בטיילת, עיבוי החקר האפידמיולוגי לקטיעת שרשרת ההדבקה, תגבור מתחם בדיקות הקורונה כולל בדיקות מהירות בתשלום במרכז הרפואי ש.ר.פ אילת ובמד"א ועוד.

בדיון קבינט הקורונה שקיים היום (א') ראש העירייה, דיווח סגן מפקד משטרת אילת – סנ"צ קראדי משה, כי המשטרה מבצעת אכיפה מוגברת. בשבוע שעבר התקיים מבצע "אילת בטוחה" במהלכו ניתנו מאות דו"חות. כחלק מהמאבק העירוני, הוקמה מפקדה של 15 שוטרים עם משימה ייעודית לאכיפה בתחומי הקורונה, בתוכה אכיפת מבודדים, עטית מסכה, אכיפה מול בתי עסק, נותני שירות ועוד. הסממ"ר עדכן, כי מרבית הדו"חות שניתנים הם לנופשים והדגיש, כי בעלי עסקים והתושבים שומרים ונשמרים. עוד בדיון האחרון הנחה ראש העירייה את מנהלת אגף החינוך להיערך להפעלה של מערכת החינוך בלמידת חוץ. עוד בדיון עדכן מנכ"ל העירייה, כי כחלק מהנחיות התו הסגול, החל מהשבוע לא תתקיים קבלת קהל בעירייה וכל השירותים יינתנו באפיקים הדיגיטליים בלבד ובאמצעות הטלפון.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש