ראש העירייה הנבחר הראה דוגמה אישית

מאת: דוברות עיריית אילת ● 13/8/2021 08:47 ● ערב ערב 3029
אלי לנקרי - ראש עיריית אילת הנבחר, ביצע אמש (ה') את החיסון השלישי וקרא לתושבי אילת, להקדים ולהתחסן למען הבריאות האישית של כל אחת ואחד ולמען העיר אילת. כחלק מעידוד התחסנות תקיים העירייה בשבוע הבא, מבצע חיסונים לילדים ונוער.
ראש העירייה הנבחר הראה דוגמה אישית
תגיות:

את החיסון קיבל ראש העירייה מד״ר רויטל בר אושר - מנהלת בית החולים יוספטל ומרחב אילת מקבוצת כללית, שקראה גם היא לציבור כולו, ילדים, בני נוער ובני הגיל השלישי, להקדים ולהתחסן.

״התפשטות הקורונה לא פוסחת על אילת ומכולנו נדרשת אחריות אישית ומשמעת עצמית. אנו מצדנו ממשיכים במאבק העירוני למניעת התפשטות הקורונה על ידי הסברה ואכיפה כולל גיוס נאמני הקורונה וכן על ידי תגבור החקר האפידמיולוגי לקטיעה מהירה של שרשרת ההדבקה, תגבור מערך הבדיקות וכן תגבור החיסונים ב״יוספטל״ ובקופות החולים״ אמר אלי לנקרי והדגיש, כי לצד אלה הוא ממשיך בפעולותיו מול משרד ראש הממשלה ושרי התיירות והבריאות, לשוב ולהחיל את מתווה ה״אי הירוק״, שכן העיר אילת לא תוכל להיכנס לסגר נוסף. 

עוד כחלק מהמאמץ העירוני תקיים העירייה בשבוע הבא מתחם חיסונים מיוחד לבני 12-18. המבצע יתקיים ביום שלישי, 17.8.21 בין השעות 20:00-24:00 במתחם הנוער בטיילת מלכת שבא ״מקום אחר״ הפועל במסגרת תכנית ״קיץ בטוח באילת״. כחלק ממבצע החיסונים ייהנו הילדים ובני הנוער ממסיבת אוזניות, מסדנאות, ביתנים חוויתיים וקרטיבים מרעננים. את החיסונים יבצעו מד״א מטעם משרד הבריאות.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש