יהודה מורדי: ''לדעתי אין תמיכה רשמית של הליכוד בגבי קדוש''

מאת: ● 20/7/2021 12:28 ● ערב ערב 3026
סגן ראש העירייה והמועמד לראשות העיר, יהודה מורדי, הגיב הבוקר להודעתו הצפויה היום של גבי קדוש, המתמודד לראשות העיר אילת אף הוא, כי זכה לתמיכת תנועת הליכוד: "לדעתי אין תמיכה רשמית של הליכוד בגבי קוש, מנסים לעודד תמיכה מקהל הליכוד"
יהודה מורדי: ''לדעתי אין תמיכה רשמית של הליכוד בגבי קדוש''
תגיות:

אמש, פרסם מטה הבחירות של המועמד לראשות העיר, גבי קדוש, הודעה לפיה הוא יחשוף היום "בשעה 20:00 בהודעה דרמטית בהקשר לקמפיין הבחירות שלו, הודעה שוברת שיוויון, שתשים סוף לרכילויות שונות. יש למה לצפות". ל'ערב ערב' נודע כי ההודעה הדרמטית היא הכרזת תנועת הליכוד על תמיכתה במועמדותו לראשות עיריית אילת.

הדברים נקבעו בפגישה שנערכה אתמול בצהריים ובה נטלו חלק חוץ מקדוש, גם יו"ר התונעה בנימין נתניהו, ח"כ דוד אמסלם וח"כ דוד ביטן. עם זאת במטה הבחירות של קדוש סרבו לאשר את הידיעה.

הבוקר הגיב המועמד יהודה מורדי לדברים: "לדעתי אין תמיכה רשמית של הליכוד בגבי קדוש. כנראה על ידי הפרסום מנסים לעודד תמיכה מקהל הליכוד וגם אם כן, אני מזכיר שבבחירות האחרונות לרשויות המקומיות, כשביבי והליכוד היו בשילטון, הם ביקשו לתמוך בנציגי הליכוד ( עיוש אלמליח ואולג צ'רנמוריץ) אשר השיגו מנדט אחד. לעומתם, ההישג שלי היה שלושה מנדטים היות וליאור אזולאי, ממובילי הליכוד בעיר אילת, הצטרף אלי והודיע על תמיכתו בי. לליאור ישנה החשיבות לתמיכת הליכוד, עבורי אין לכך משמעות, שכן אני רץ לראשות העיר עד הסוף כיהודה מורדי".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש