מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● 15/7/2021 09:41 ● ערב ערב 3026
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

אומרים למאיר יצחק הלוי תודה 
מאות עובדי עיריית אילת התכנסו  להכיר תודה למי שהוביל את העיר אילת ואת העירייה כבר 18 שנה - מאיר יצחק הלוי, שעשה היסטוריה והיה ראש עיריית אילת היחיד שכיהן משך ארבע כהונות והאילתי הראשון שנבחר לכנסת ישראל. מאיר הנרגש הודה לכל אחת ואחד מחבריו להנהלת העירייה ולעובדים כולם, סיכם את התקופה והבטיח, כי ימשיך לייצג נאמנה את אילת, בה נולדו ילדיו ונכדיו ובה נמצא ביתו. "לא ניתן לארוז ולסכם בטקס מרגש אחד 18 שנים של עשייה אינטנסיבית, אך למרות זאת מצאתי עצמי מתרגש עד מאד מעוצמת האהבה והחיבה שקיבלתי מחבריי לעבודה ובעיקר מהמחווה המרגשת במיוחד שקיבלתי משי לוי ומנבו אפק, שני בחורים נפלאים, חכמים ואהובים". בדבריו התמקד יצחק הלוי בשני נושאים מרכזיים המובילים אותו, האחד: שאת העשייה והמנגינה לא מפסיקים באמצע הדרך, והשני: שאת העשייה חשוב לעשות באהבה ובחברות למען עירנו הקסומה.
 מחנכים לחיים ברשת
העיר אילת שיזמה והובילה את תכנית "עיר ללא אלימות" שהפכה לתכנית לאומית, תיישם תכנית פיילוט חדשה למוגנות ברשת. התכנית - "חינוך לחיים ברשת" בליווי עמותת "חינוך לחיים" תחל  לפעול כבר בשנת הלימודים הקרובה בקרב תלמידי חטיבות הבניים, במטרה ליצור סביבה מוגנת במרחב המקוון.
ביקור שכזה
אגף המודיעין של אוגדה 80 הגיע במסגרת יום תרבות לפעילות בפארק המצפה התת ימי. היום התחיל בהסבר על בעיות וסכנות הנגרמות מלכלוך וזיהום בים, מיחזור ושימוש חוזר, ולאחר מכן, הצטרפו החיילים לניקוי חוף, וכל מה שנאסף עבר מיון. התוצאות לא מפתיעות – הפלסטיק נמצא בכמויות גדולות. אביב לוי, המנהל המדעי של הפארק: "אנו מזכירים לכולם את חשיבות השמירה על החופים ואת האיסור בשימוש בכלים חד פעמיים. כל הכבוד לחיילי אגף המודיעין, שעזרו בשיפור נוסף של הסביבה בה אנו חיים”.  צילום: ארטיום לויט
 

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש