מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● צילום: מהאלבומים הפרטיים ● 10/6/2021 10:32 ● ערב ערב 3021
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

חיילים מצטיינים
מדי שנה, ביום העצמאות, מעניק צה"ל ל: קצינים, נגדים וחיילים מצטיינים, אותות הצטיינות מנשיא המדינה ומהרמטכ"ל. גם בתחום זה ישנה מדי שנה נציגות מכובדת לעיר אילת. השנה זכו שישה חיילים אילתים לאותות הצטיינות פיקודיים. רס"ל טואיטו דן זכה כמצטיין רמטכ"ל, רס"ן דהן תבל וצוערת גלפרינה אולינה זכו באות הצטיינות מאלוף פיקוד הדרום. ביחד איתם זכו גם זוייב קונסטנטין כמצטיין מפקד חיל האוויר, טובלי ערן - כמצטיין מפקד אגף כח אדם, גלמידי ניצן - הצטיינות ראש אגף תקשוב וליאם לנקרי - כמצטיין מפקד פיקוד ההכשרות והאימונים. ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי הזמין כהרגלו את המצטיינים כדי להוקיר להם תודה. "אנו גאים להאיר את העיר באורם של המצטיינים", אמר ראש העירייה. החיילים זכו לשבחים גם מחברי מועצת העיר. 
מוקירים את הצוותים הרפואיים שלחמו בקורונה
נציגי המרכז הרפואי 'יוספטל' ומרחב אילת מקבלים אות הוקרה ייחודי, בשם הצוותים המקצועיים של המרכז הרפואי, על השתתפות במאבק הלאומי בנגיף הקורונה. אות ההוקרה ניתן במעמד ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הבריאות יולי אדלשטיין ומנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי. בתמונה: מנהלת המרכז הרפואי 'יוספטל' ומרחב אילת, ד"ר רויטל בר אושר, מקבלת את אות ההוקרה.
צילום: שושי בדריא
סלב בסלבריישן
דביר בנדק, השחקן, קומיקאי ומנחה הטלוויזיה, הגיע לביקור בעיר השמש הנצחית ולא פספס קנייה ב'סלבריישן'.
תתחדש.
יום חילופי שלטון                  
כ- 50 בני נוער ניהלו לאחרונה את העיר ליום אחד במסגרת יום חילופי שלטון - יוזמה של מועצת נוער עירונית המתקיימת מדי שנה, במסגרתה מחליפים בני הנוער בעלי תפקידים בעיר החל מראש העירייה, מנהלים בכירים בעירייה ובתאגידיה, מפקדי משטרה, בנקים, בית חולים, מתנ"סים, אטרקציות ועוד. המטרה: לקיים דיאלוג בין בני הנוער לבין מקבלי ההחלטות בנושאים מהותיים באמצעות למידה מקרוב של בעלי התפקידים השונים בעיר. את ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי החליפה מיכל דרבי - יו"ר מועצת נוער עירונית. היום נחתם בטקס השנתי להענקת אות הפעיל המצטיין לזכרה של נועה תמר בן שמואל ז"ל, שמקיים מדי שנה אגף הנוער ברשת המתנ"סים, במסגרתו קיבלו השנה 34 בני נוער ממסגרות ותנועות הנוער - אות הצטיינות על פועלם. 
הבליינד דיי 
גם באילת צוין השבוע ה'בליינד דיי' - Blind Day - יום ההזדהות והמודעות לאנשים עם עיוורון ולקויות ראייה בישראל. כמדי שנה, ציינו את היום בפעילות חגיגית 26 תושבות ותושבי העיר בעלי לקויות ראיה הפעילים במועדון 'אור בלב' שמפעילה העירייה באמצעות מתנ"ס 'קולייר'. 
אילת לא עוצרת במוגבלות: צופה מיוחד במוקד הרואה 
עיריית אילת, הפועלת לקדם הזדמנות שווה לאנשים עם מוגבלות, פיתחה מודל עירוני ראשון מסוגו להעסקת עובדים מוגבלים בעיר. במסגרת זו, מעסיקה העירייה עשרות עובדים עם מוגבלות גם בתוך היחידות וגם בקרב קבלנים העובדים בשירות העירייה. אחד מהם הוא שי לוי שעובד במוקד הרואה שמפעילה העירייה ואשר אליו מחובר מערך המצלמות העירוני. שי לוי, הלוקה בשיתוק מוחין, למד בתיכון 'רבין' באילת והתגייס לשירות צבאי בחיל הים, במסגרת תכנית 'גדולים במדים'. שי, המתקשר באמצעות טאבלט, הופקד על תחום התחקור של אירועים הנצפים במצלמות. הפרויקט הראשון בו טיפל שי בהובלה של נאור וקנין - מנהל המוקד, היה תחקור יסודי של בית ספר 'ברנקו וייס', בו אירעו מספר אירועי ונדליזם. לאחר תחקור האירועים על ידי שי, הוחלט ביחד עם מנהלת בית הספר על הצבת מצלמות נוספות ומערכת כריזה בנקודות שאותרו הודות לתחקור. כל הכבוד!
בשעה טובה ומוצלחת
לקראת היום המאושר, חגגה שחר שמש את הטבילה במקווה עם המון שמחה בלב. לאחר המעמד המרגש, נפגשו חברותיה של שחר לערב שכולו שמחה, התרגשות, ברכות, אוכל טוב, מתוקים והרבה מצב רוח. בהמשך, הצטרף לחגיגות החתן המיועד המרוגש – נועם אמיתי, והחגיגות נמשכו ועדיין ממשיכות. קולולולולולו.

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש