אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 10/6/2021 10:22 ● ערב ערב 3021
טיפ לילידי השבוע - נזוהי תקופה טובה מאוד לחשיבה מחודשת בתחומי החיים השונים, מאחר והכוכב שלכם מרקורי נמצא בנסיגה ומבקש שתשקלו נושאים כספיים ואישיים מחדש.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

 

טלה

 

מבחינה כלכלית זוהי תקופה לא בטוחה, כיוון שכוכב ההפתעות בשם אוראנוס וחוסר היציבות נמצא בבית הכספים שלכם. עובדה זו מלמדת על כך שההוצאות שלכם גדלות בכל פעם יותר ויותר ואין לכם שליטה על הנעשה. נראה שלעיתים דווקא הקרובים לכם הם אלה שמבקשים מכם עזרה ולא תמיד נותנים דעתם על העובדה שגם לכם קשה. אתם בתקופה של חוסר יציבות כספית וחשוב שתנהגו בהתאם.


    

 

שור

 

זוהי תקופה משמעותית עבורכם, בעיקר בענייני כספים. קיים בכם רצון לספק את צורכי עצמכם בעיקר בגלל ביקור השמש בבית הכספים שלכם המדגישה את הצורך האישי במימוש האני והתנהלות בענייני כספים. הכוכב מרקורי שנמצא בנסיגה , נמצא גם הוא אצלכם בבית הכספים ומאפשר לכם לראות את המציאות כמו שהיא. שילוב חשיבה כלכלית נכונה עם ביצוע מקצועי יכול מאוד לעזור לכם.


 

תאומים

 

מומלץ לכם להיות הרבה יותר מפויסים עם עצמכם והסביבה ולא להגיד את כל העולה על דעתכם ללא מחשבה קודמת. זה בדיוק הזמן שבו עליכם לחשוב כיצד אתם רוצים לתקשר עם הקרובים לכם על רקע כלכלי,  כיוון שנושא זה עולה על הפרק . יהיה זה נכון שתחליטו  שאתם לוקחים לעצמכם פסק זמן מסוים בנושא, עד אשר תחליטו מה נכון לכם לעשות ואז תוכלו להציף זאת על פני השטח.  


 

סרטן

 

כוכבים המקושרים עם עשייה ותקשורת נמצאים בבית תת המודע שלכם ולכן נראה שאתם עובדים בצורה מאוד אינטואיטיבית על תחומי חיים שחשובים לכם במיוחד והפעם אתם עושים זאת על מנת להגיע לשלווה ושלום עם עצמכם. אתם לפני יום הולדת וחשוב מאוד שתלמדו להוריד לחץ ולהרשות לעצמכם לנוח מדי פעם, כשאתם מתעייפים. חשוב מאוד שלא תתישו את עצמכם יתר על המידה.


 

אריה

 

בעקבות אירועים סוערים שפקדו אתכם לאחרונה מומלץ לכם להשקיע כמה שיותר זמן  בעבודה ובשותפויות ולנסות לחדש קשרים עם אנשים שיכולים לעזור לכם  לקדם את עצמכם למקומות שהייתם רוצים להגיע אליהם. נראה שההבטחות שהובטחו לכם לא תמיד מוכיחות את עצמן ואתם צריכים להיאבק על כל דבר לפני שאתם מקבלים אותו. זה הזמן הנכון להוכיח את היכולות האישיות שלכם.   


 

בתולה

 

בשבוע הקרוב יהיו כוכבים רבים בבית המקושר עם הקריירה האישית שלכם ומאחר ואתם לא אוהבים ללמוד מטעויות של אחרים , נראה שתמשיכו לפעול לבד ובמלוא המרץ. היתרון שלכם הוא שעם כל התרחשות אתם יכולים אחר כך לשבת, לנתח וללמוד את המסקנות הנכונות כדי לדעת איך לפעול ולתקן בהמשך. נסו לגייס לטובתכם אנשים מקצועיים מתחומים שונים , שיכולים לעזור לכם.   


 

מאזניים

 

אתם עוברים מהפך רגשי קשה ביחס לתפיסת העולם שלכם לגבי הסביבה הקרובה בחייכם. נראה שהתחלות חדשות מגיעות אליכם לאט לאט דרך אחריות שאתם לוקחים ומוכנים להשקיע בפרויקטים שאתם מאמינים בהם, על מנת שיצליחו וכך תוכלו ליישם את מטרותיכם. יש לכם יכולת התמדה, ויש לכם סיכויים טובים להצליח דרך חברים וקשרים אישיים. היזהרו לא להכעיס אנשים שמייחלים לכך שלא תצליחו.  


 

עקרב

 

אתם עוברים תקופה מאוד לא פשוטה בחייכם שכן אתם נדרשים למחויבות ואחריות רגשית וכלכלית. זה בדיוק הזמן לא לוותר על תוכניותיכם, גם אם הן גוזלות מכם זמן רב. ככל שתתכננו לטווח הרחוק, כך תצליחו במטרותיכם. מערכות היחסים שלכם יציבות ואתם חווים מצבי רוח משתנים בגלל ההתלבטויות האישיות שלכם שאינן גורמות לכם להרגיש בטוחים במקום שלכם ולכן אתם נוטים לדרמות רגשיות.  


 

קשת

 

אתם עוברים תקופה מאוד קשה כיוון שאתם נדרשים לשנות את חייכם מהקצה ועד הקצה. האילוצים השונים אותם אתם נאלצים לעבור מנוגדים לתפיסת העולם הבסיסית שלכם וגורמים לכם למפחי נפש משמעותיים. אין לכם יכולת להכיל בשלב זה אחרים ובוודאי לא כאלה שרק מתלוננים, אך אינם עושים משהו כדי לעזור לעצמם. חכו עד לסיום תקופת הנסיגה כדי שתוכלו לחזור לפעילות מלאה.


 

גדי

 

האינטואיציה הטבעית שלכם מובילה אתכם נכון למרות שלעיתים קרובות אתם תוהים אם אתם עושים את הדבר הנכון. ייתכן ואתם מחפשים תשובות במקומות חדשים אצל מי שנדמה לכם שמבין יותר מכם, אך אם תקשיבו לעצמכם תבינו שאתם בהחלט פועלים נכון ובצורה הבריאה ביותר בכל הערוצים שנפתחו בפניכם לאחרונה ובמיוחד בקשרים האישיים והמשפחתיים ששאפתם להגיע אליהם.


 

דלי

 

אתם עסוקים עם חברים שלאחרונה אתם מחפשים את קירבתם בגלל הצורך שלכם בהם אך נראה שהם מאכזבים אתכם. גם הקשר שלכם עם צעירים מכם נוטה עכשיו להיות רגיש יותר ונראה שאתם שואפים להיות במקום שונה ממה שאתם נמצאים בו היום , אך החיים מכריחים אתכם שוב ושוב להתעמת עם המציאות. יש לכם יכולת להקל על עצמכם במידה ותיצמדו לאנרגיה הקלילה והזורמת שלכם.


 

דגים

 

המשפחה הגרעינית מטרידה אתכם במיוחד ואתם נמצאים איתם בשלב של עימותים כתוצאה מראייה שונה של היחסים והבנה אחרת לעובדות החיים. חשוב מאוד שתלמדו לצאת מהקונפליקט בו אתם חיים ותעשו סוף לצורת חייכם הנוכחית ותבקשו מאנשים שקרובים אליכם שיהיו יותר עצמאיים וידאגו לעצמם. במידה ותמשיכו לתת יותר מאשר לקבל, אין ספק שתישאבו למקום שבו לא תוכלו יותר לעזור .

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש