אירוע המוטורי הגדול בישראל מגיע לאילת

מאת: ● 30/5/2021 16:05 ● ערב ערב 3019
RaceWars, הפסטיבל המוטורי של ישראל, מגיע לאילת לסוף שבוע של אקשן, אקסטרים ואדרנלין לכל המשפחה ויתקיים בין התאריכים 3-5.6.2021 בשדה התעופה, בהפקת חברת השטיח המעופף
אירוע המוטורי הגדול בישראל מגיע לאילת
צילום: עזרא רפאל, PitStop

נהיגה ספורטיבית הינה אחד מענפי הספורט הצומחים בישראל, עם עוד ועוד מעריצים שלא מחמיצים אף הזדמנות לצרוך את האקשן הזה. אבל עד לא מזמן, כדי ליהנות ממנו שלא דרך המסך, אלא עם הידיים על ההגה או לפחות מהטריבונה, היה צריך לטוס לחו”ל.

במסגרת תהליך ההסדרה של הספורט המוטורי בארץ, לאחרונה הוסדרו סוף סוף הכללים לענף הדראג, בהתאם לתקן ה FIA- הבינלאומי, ובנוסף הוקמו שלושה מסלולים קבועים בישראל. מאז הוסדר הספורט, נערכו בארץ אירועים בודדים בסדרי גודל משמעותיים.

השנה הוחלט לראשונה להפוך את התחרות לחוויה לכל המשפחה, אשר תשלב מרוצים רשמיים עם תצוגות של מכוניות-על, הסברים, הפעלות והתנסות של הקהל. כל זאת במטרה להגביר את החשיפה והמודעות לתרבות המוטורית התחרותית כמו ברוב המדינות המפותחות.

הפסטיבל יכלול מרוצי דראג, המוכרים לכולנו מסדרת הסרטים מהיר ועצבני, שבהם צמד נהגים מתחרים ראש-בראש בקו ישר למרחק רבע מייל (402 מטר) במגוון קטגוריות, החל מרכבי ספורט סדרתיים ועד מפלצות בבנייה עצמית. בתחרות ישתתפו כמה מהשמות הלוהטים בענף מהארץ אשר מחזיקים במפלצות תאוצה שלא מביישות ברמה בינלאומית עם נתונים מטורפים של מעל 1500 כוח סוס.

"השטיח המעופף" ושותפיו להפקת הRaceWars- , מועדון הספורט המוטורי הגדול ביותר בישראל IMC  ועיריית אילת, החליטו לשים הפעם דגש על החוויה המשפחתית, עם הפנינג לכל הגילאים שיכלול: תצוגות ראווה, תערוכת מכוניות- על וכלים תחרותיים, טרקטורונים ומתנפחים לילדים, מקצי הגמר וטקס חלוקת הגביעים לאלופים הטריים. טריבונות ומגוון אזורי צפייה במרוצים, מתחם VIP מפנק, מכוניות עם שלט רחוק, דוכני אוכל ושתייה ועוד.

תומר רובין, סמנכ"ל תיירות פנים בשטיח המעופף: "כבוד גדול עבורנו לעשות את אירוע האקסטרים הגדול בארץ ולהוריד כ-10,000 איש לאילת כחלק ממגוון חבילות הנופש שאנו מציעים. אנו מודים לאלפי הישראלים שבחרו להשתתף באירוע ומתרגשים לקראתו".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש