אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 14/5/2021 12:18 ● ערב ערב 3017
טיפ לילידי מזל השבוע - בשבוע הקרוב יבקר הכוכב המזוהה איתכם וונוס בבית הכספים שלכם, כך שיהיו לכם הרבה נושאים לטיפול בנושאים כלכליים שונים.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

בשבוע הקרוב יהיו כוכבים רבים בשמיים במקום המאיר את כל נושאי היחסים האישיים, כך שתחום זה יהיה הפעם מאוד דומיננטי בחיים הרגשיים שלכם. נראה שלעיתים קרובות אתם אימפולסיביים או עסוקים למדי בעצמכם ולא תמיד רואים את הזולת ואת הצרכים האישיים של האחרים. נסו להקשיב עד הסוף בכל פעם שמישהו מדבר אליכם ופחות להיות שיפוטיים.  

שור

כוכבים משמעותיים כולל הכוכב שלכם נמצאים השבוע בבית הכספים שלכם ולכן נראה שאתם עסוקים מאוד בכל ההיבט הכלכלי של חייכם. כמו כן יחסים בין אישיים שמושתתים גם על נושאי כספים יהיו מאוד רגישים מהיום למשך כל החודש הקרוב ולכן חשוב שתשמרו על הכספים שלכם ולא תיכנעו לגחמות פתאומיות או להשפעות של אנשים אחרים.  

תאומים

אתם נמצאים בתקופה שפותחת את יום הולדתכם עם הכוכב שלכם מרקורי שנמצא במזל שלכם וגם עם הכוכב וונוס שמבקר אצלכם במשך כל השבוע הקרוב כך שנושאים כמו כספים ומערכות יחסים יהיו רגישים יותר . ייתכן ומערכות יחסים שיתחילו עכשיו יהיו אינטנסיביים יותר ובעייתיים ולכן כדי להגן על עצמכם תרגישו שיש לכם צורך להסתגר בתוך עצמכם.

סרטן

למרות הצורך שלכם בשקט, מנוחה ואפילו להתבודד קצת עם עצמכם ומחשבותיכם, נראה שהחיים לא מאפשרים לכם זאת ואתם מוצאים עצמכם עסוקים עם אנשים אחרים בצורה מאוד אינטנסיבית שגורמת לכם להיות עסוקים ומוטרדים ללא הרף. בתוקף הנסיבות אין לכם אפשרות להתנגד. אתם עובדים קשה מאוד ולעיתים אף מעבר לכוחותיכם.

אריה

אתם בולטים מאוד חברתית בכל מקום אליו אתם מגיעים ונראה שגם בקריירה יש לכם הצלחות שבעבר לא חוויתם . בשלב זה לא מומלץ להיכנס לעימותים בנושאים שמראש אתם יודעים שיש לכם נטייה להתרגז בגללם ולהגיד דברים שהם לא לעניין. זה הזמן להתאפק ולהכריח את עצמכם לדחות סיפוקים כדי לא לאכזב את עצמכם ואחרים כאשר אתם נוטים להגזמה.  

בתולה

זוהי תקופה שבה אתם אמורים להרגיש שלמרות הקשיים המקצועיים שהיו לכם לאחרונה , הנה בכל זאת המזל שפר עליכם ואתם מתחילים ליהנות מפירות השקעתכם במשך כל החודשים האחרונים. הכוכב שלכם מרקורי נמצא בבית הקריירה ולכן ייתכן ותהיו רגישים למה שאומרים עליכם ברמה האישית והמקצועית, אך מצד שני תוכלו יותר להבהיר את עצמכם.

מאזניים

כוכב העשייה המוכר בשמו מארס נכנס אליכם לבית הקריירה ונותן לכם דחיפה חזקה בנושא לאחר תקופה ארוכה שבה הייתם מרוכזים ועסוקים בתוך עצמכם. עובדה זו יכולה לגרום לכם לעבוד יותר מהרגיל כך שאתם יכולים להתעייף יותר מדי. כדי להעסיק את עצמכם חשוב מאוד שתהיו מעורבים בחיי הסביבה הצעירה והקרובה שלכם, כך שתוכלו ליצור עם כולם שעות איכות.

עקרב

בית הזוגיות שלכם מופעל בצורה מאוד אינטנסיבית ונראה שעדיין אין לכם את היחסים והכספים שאתם שואפים להגיע אליהם , על מנת להרגיש מאושרים. אתם חייבים לעשות שינוי בצורת החשיבה שלכם ולא לצפות שאחרים יעבדו בשבילכם וכל עוד הכוכב סטורן שמביא איתו צורך באחריות מבקר בבית המשפחה שלכם, נראה שגם בנושא זה תרגישו מחויבות .  

קשת

כוכב היחסים הבין אישיים המוכר בשמו וונוס נמצא אצלכם בבית השותפויות העסקיות והרגשיות. לכן סביר להניח שיש לכם יותר הזדמנויות להיות פעילים בתחומים אלה ואף לקבל תשובות שיעזרו לכם לגבי כל התלבטות. התקופה מאתגרת, אך במקביל חשוב מאוד שבמשך כל התקופה הקרובה תקשיבו לשפת הגוף של הסמוכים אליכם ובהתאם לכך תגיבו.   

גדי

בימים הקרובים תרגישו שאתם דואגים מבחינה כלכלית לאנשים קרובים לכם וגם לעצמכם, בגלל ריבוי אירועים מבחינה אישית ומקצועית שמעיבים על היכולת שלכם להחליט בצורה אובייקטיבית. מאחר וכוכב היחסים הבין אישיים נמצא בבית העבודה שלכם, אין ספק שהפעם יחסים מקצועיים יהיו רגישים במיוחד לאור העובדה שאתם נוטים לקחת אותם ברצינות ובאחריות רבה. .

דלי

נראה שמרבית האנרגיה שלכם הולכת למקום שבו אתם מרגישים את המחויבות הגדולה ביותר עבורכם והוא התחום המשפחתי והיצירתי של חייכם אם בתחום המקצועי ואם בתחום האישי . חשוב מאוד שלא תתייאשו מאנשים קרובים גם אם אתם בטוחים שהם עושים טעויות שהיו יכולות להימנע מהם, אם רק היו מקשיבים לכם. אתם חייבים להבין שלכל תחום זמן הבשלה משלו.  

דגים

אתם חשים מחויבות גדולה לאנשים שהיו בשבילכם בכל פעם שהייתם זקוקים להם ואכן כוכב העשייה בשם מארס נותן לכם יכולת להצליח בכך וגם להפעיל את האנרגיות שלכם בכל מקום שבו אתם מעוניינים להגיע להישגים. ייתכן ותקבלו תגובות שונות ואפילו סותרות מאנשים קרובים לכם שרוצים את קרבתכם, אך קחו בחשבון שיתכן שהם פועלים כך, כי הם לא תמיד יודעים לקרוא אתכם.  

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

           


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש