בהנהלת אחד מתיכוני אילת התקבל מידע: תלמידים אוגרים אלות וברזלים לתקיפת נופשים ערבים

מאת: ● צילום: עומר כרמון ● 13/5/2021 23:31 ● ערב ערב 3016
חשש באילת מפרובוקציות של בני נוער אילתים כנגד ערבים שיגיעו במהלך סוף השבוע לנפוש באילת לרגל חג העיד אל פיטר ● בהנהלת אחד התיכונים הוציאו מכתב אזהרה להורי התלמידים לאחר שנודע לה כי בני נוער מאילת מצטיידים באלות וברזלים במטרה לארגן תקיפה של נופשים בעיר ● מוקדם יותר הבוקר התעמתה חברת המועצה יערית סיטבון עם ראש העירייה בקבוצת הווצאפ של העירייה, לאחר שדרשה ממנו למנוע את כניסת הנופשים הערבים לאילת על מנת שלא להפוך את תושבי אילת "לשפני ניסיון" ● סיטבון השוותה את ערביי ישראל לקורונה ואמרה "הם יותר מסוכנים"
בהנהלת אחד מתיכוני אילת התקבל מידע: תלמידים אוגרים אלות וברזלים לתקיפת נופשים ערבים
נופשים מוסלמים בטיילת אילת - ארכיון (למצולמים אין קשר לכתבה)

הנהלת בית ספר תיכון באילת יצאה במכתב להורים ולבני נוער ובו ביקשה כי הורי התלמידים ישימו לב וימנעו מילדיהם לייצר פרובוקציה כנגד ערבים אזרחי המדינה, המגיעים לאילת לחופשת עיד אל פיטר, זאת לאחר שנודע להנהלת בית הספר כי בני הנוער מצטיידים בכלי נשק, אלות וברזלים.

“הורים יקרים, כולנו ערים למציאות הקשה המציפה את המדינה ואת החברה שלנו. המראות הקשים בטלוויזיה, באמצעי התקשורת והרשתות החברתיות מזמינים התנהגויות קצה", נכתב במכתב ההנהלה "ביממה האחרונה הגיע לידיעתנו מידע על התארגנויות של בני נוער באילת דרך הרשתות החברתיות לאיסוף כלי נשק, אלות וברזלים על מנת לפרוע בתושבים ובמבקרים הערבים המגיעים לעיר לקראת עיד אלפטר החל מהיום.

אנו קוראים לכם לקיים שיח משמעותי עם ילדיכם על גבולות החוק והמשמעויות הנגזרות מאי קיומו. כולנו מבינים שאירועי אלימות עלולים להוביל לאיבוד שליטה ומוקיעים כל התנהגות שאינה מכבדת את הזולת באשר הוא.
מצופה מכולנו לגלות סובלנות ואחריות אישית לשמירה על בריאות הנוער ועל צביון העיר כעיר תיירותית המקבלת בברכה את כל באיה”.

מוקדם יותר הבוקר, התעמתה חברת מועצת עיריית אילת, יערית סיטבון, בקבוצת הווטצאפ של מועצת עיריית אילת, עם ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, לאחר ששאלה אותו: "אנחנו לא שמים את תושבי אילת כשפני ניסיון, ברגע שאנחנו פותחים את שערנו לערבים בחג שלהם?", סיטבון המשיכה וכתבה: " אנחנו חשופים ללינצ'ים, פוגרומים והפרות סדר. ראש העיר מר מאיר יצחק הלוי, שמרת עלינו מפני הקורונה, סגרת את העיר והטלת מצור מפני הנגיף המסוכן. לעניות דעתי, הם יותר מסוכנים!!!", כעת מתברר כי לא הנופשים הערבים מתעתדים לייצר את הפרובוקציות, אלא דווקא בני הנוער האילתים.

סיטבון לא היתה לבד. אילן ברגמן ("מוכר הסיגריות") העלה היום לרשתות החברתיות קריאה לבתי עסק אילתיים לסגור את עסקיהם בסוף השבוע, כאות הזדהות עם תושבי הדרום : "זלזול של יצחק הלוי בביטחון התושבים יביא עלינו אסון", כתב באחד הפוסטים שהעלה, "מזדהים עם הדרום הלוהט והאטרקציות בעיר, סוגרים את העסקים מחמישי עד ראשון".  בפוסט אחר כתב: "יצחק הלוי, עקב המצב הביטחוני מורה לך לתגבר את העיר בכוחות ביטחון במידי".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש