בעקבות המצב: באילת חוששים מביטול המוני בשבועות

מאת: ● 13/5/2021 10:06 ● ערב ערב 3016
כ-70,000 ישראלים אמורים להגיע לאילת בחג ● בתי המלון בעיר חוששים מגל של ביטולים בעקבות המצב הביטחוני, שעלול לגרום לאי הגעתם של ישראלים רבים שאמורים לנפוש באילת במהלך בחג השבועות בו העיר מלאה לגמרי
בעקבות המצב: באילת חוששים מביטול המוני בשבועות
תגיות:

באילת בנו על החג הזה והחשש הוא כי ביטול ההזמנות יגרור פגיעה קשה מבחינה כלכלית.  אילת, כידוע, עברה שנה קשה, שבה רק כ-10 בתי מלון היו פעילים, ומשהוסרו הסגרים אילת רשמה התאוששות יפה שבאה לידי ביטוי בתפוסה מלאה של החדרים בעיר. אף שכרגע נרשם מספרלא גדול של ביטולים, החשש הוא שאם המצב הביטחוני יישאר כפי שהוא, אי הגעת הנופשים לאילת תשיב את הגלגל לאחור.

בתי המלון בעיר נערכו לקבל כ-70 אלף ישראלים שאמורים להגיע לחופשה באילת בסופ"ש הקרוב. מדובר בהרבה הזמנות שעלו לא מעט כסף. זאת מאחר והביקוש הרב, שנמצא בשיאו, גרם לכך שאנשים שילמו מחירים גבוהים מאוד ביחס לשנים קודמות עבור נופש באילת. אך נראה כי השנה  לישראלים הייתה העדפה ברורה לשלם יותר כסף על נופש באילת מאשר בחו"ל.

נראה כי החשש הגדול של בתי המלון באילת מפני גל ביטולים צריך להדאיג  גם את בתי המלון בסיני, שכן ישראלים רבים כבר ביטלו את החופשה שתכננו לחג השבועות וכעת הם מנסים למכור את אגרות המעבר שרכשו. החשש של חלק מהישראלים שהיו אמורים לנפוש בסיני הוא שבעקבות המצב המתוח הם יותקפו על ידי גורמים קיצוניים.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש