תושבת אילת נעצרה בחשד לעבירות סרסרות

מאת: ● 11/5/2021 16:56 ● ערב ערב 3016
האישה נעצרה בחשד לכך שהביאה לידי זנות מספר בנות בעיר אילת, תוך שהיא מפעילה אותן וחיה על הרווחים שהן מקבלות בעבור שירותי מין ● כמו כן היא חשודה בכך שגרמה לתקיפתו של קטין על מנת לסחוט אותו ● כתוצאה מכך נגרמו לקטין חבלות של ממש והוא נזקק לטיפול בבית חולים
תושבת אילת נעצרה בחשד לעבירות סרסרות
depositphoto אילוסטרציה
תגיות: פלילים זנות

המשטרה ביקשה להאריך ב-11 ימים את מעצרה של תושבת אילת, שנעצרה ביום 06.05.2021 בחשד לביצוע עבירות של סרסרות בנסיבות מחמירות, קשירת קשר לעשות פשע, סחיטה באיומים, החזקת מקום לשם זנות, תקיפה הגורמת חבלה של ממש והחזקה בסמים שלא לצריכה עצמית.

הטוען למעצר, נציג המשטרה, רס"ב משה ניסים אמר: "אני טוען שכל אישה שמביאים אותה לזנות כל פעם שהיא שוכבת עם מישהו זה אונס וזהו הראיה האישית שלי. ככה המשטרה והמדינה רואה את זה...אנו רואים את המסוכנות שנלמדת מההיבטים הפרטיים של התיק הזה הדרך שהיא מפעילה את הבנות, מהאימה שהיא מפעילה וכשזה לא מסתדר פועלים באלימות".

השופט גיל אדלמן: "התרשמתי כי מתקיימות כנגד החשודה עילות מעצר בדמות יסוד סביר לחשש כי שחרורה יכול ויביא לשיבוש הליכי חקירה ולסיכון בטחונו של אדם או בטחונו של הציבור, בשים לב כי בין היתר עולה חשד לעבירות אלימות כנגד קטין, עבירות אלימות וסחיטה באיומים כנגד קטין".

השופט החליט כי קיים חשד סביר לפיו החשודה עברה את העבירות המיוחסות לה בבקשה, וקבע כי מעצרה יוארך עד ל-12.5 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש