אבי אזולאי יפרוש מההסתדרות בתוך חצי שנה – משה אזולאי צפוי להחליפו

מאת: איציק נועם ● צילום: עומר כרמון ● 2/4/2021 10:26 ● ערב ערב 3011
אבי אזולאי, יו''ר מרחב אילת בהסתדרות, יפרוש מתפקידו ב-30.9 ויסכם בכך 50 שנות עבודה ● אזולאי יפרוש מתפקידו חודשים ספורים טרם סיום הקדנציה שלו שמסתיימת בחודש מאי 2021, ויצא למספר חודשי הסתגלות המגיעים לו כחלק מתנאי פרישתו ● מי שצפוי להחליפו בתפקידו הוא משה אזולאי, המשמש כיום כיו''ר וועד עובדי עובדי עיריית אילת ● את משה אזולאי צפוי להחליפו סגנו בוועד ● אזולאי: ''שום דבר עוד לא סגור''
אבי אזולאי יפרוש מההסתדרות בתוך חצי שנה – משה אזולאי צפוי להחליפו
זה שהולך וזה שבא? אבי אזולאי ומשה אזולאי

בשיחה עם 'ערב ערב' אישר אבי אזולאי כי משה אזולאי צפוי להיכנס בנעליו כממלא מקום, ויחל בחפיפה מולו בתפקיד כבר בחודש ספטמבר הקרוב, והוא עשוי להתמודד בבחירות שיערכו ב-22.5.22 לתפקיד יו"ר ההסתדרות במרחב אילת. עם זאת הבהיר אבי אזולאי כי "הנושא עדיין לא סגור סופית, אף שמשה אזולאי הוא מומלץ בעלי הבית בתל אביב והוא מעוניין, בסוף זו החלטה של מליאת המרחב שצריכה להצביע על המינוי כממלא מקום" . משה אזולאי משמש כיום כחבר מזכירות בהסתדרות.

  במידה והמהלך יצא לפועל, הובהר כי אזולאי לא יצטרך לעזוב את תפקידו כיו"ר וועד עובדי העירייה בתקופת היותו ממלא מקומו של אבי אזולאי בהסתדרות וכי יוכל להחזיק במקביל לשני התפקידים עד למועד הבחירות. עם זאת, מרגע שיחליט על השתתפותו בבחירות יהא חייב לפרוש מתפקידו בעירייה. אבי אזולאי העריך כי במידה ואזולאי יחליט ללכת על תפקיד ממלא המקום, הוא יפרוש מהעירייה עוד קודם למועד הבחירות. מי שצפוי להחליף את אזולאי בתפקידו בוועד העירייה הוא סגנו, בועז שמיר, שישמש אף הוא בתפקיד כממלא מקום עד למועד הבחירות לוועד העירייה. 


משה אזולאי סירב לאשר את הדברים ל'ערב ערב', "שמעתי בתקופה האחרונה שאני מועמד לכל כך הרבה תפקידים, אני אומר בציניות שרק נותר לי לבחור באיזה אחד מהם אני רוצה". לגופו של עניין השיב: "אני עדיין לא יודע מה הולך להיות, ישנם דיבורים אבל הדברים אינם סגורים". 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש