הזוכה במכרז חוף נפטון: ''חייבים לתת לנו להתחיל לעבוד''

מאת: ניר אמיתי ● 26/2/2021 13:15 ● ערב ערב 3006
אילן בוסקילה, הבעלים של סניפי יוגורט בר אילת וחנויות הצעצועים טוי פקטורי בטיילת, הוא הזוכה במכרז להפעלת מזנון בחוף נפטון באילת ● בראיון ראשון ל'ערב ערב' הוא אומר: ''נבנה כאן משהו יפה כמו במיקונוס ואיביזה'', ומוסיף: ''אם יבואו מההתחלה וכל דבר יגידו כן, לא, זה יגרום סתם לבעיה'' ● מי שנסוג ברגע האחרון מהמיזם בגלל שיעבוד בשבת, הוא השותף הזמר משה פרץ
הזוכה במכרז חוף נפטון:  ''חייבים לתת לנו להתחיל לעבוד''
חוף בסגנון איביזה ומיקונוס. מזנון חוף נפטון

לאחר שהזוכה הקודם במכרז נפסל על ידי ביהמ"ש ובחכ"א בחרו לפרסם מכרז חדש, הודיעה השבוע חכ"א לאיש העסקים האילתי אילן בוסקילה, כי הצעתו היא הזוכה במכרז להפעלת החוף. בוסקילה מפעיל כיום את סניפי היוגורט בר בעיר וכן חנות צעצועים טוי פקטורי. כזכור, קובעים תנאי המכרז כי המזנון יעבוד בשבת וכן כי תעמוד לרשות המזנון רחבת הדק, אך לא תתאפשר מכירה והגשה על החוף עצמו, המכרז עצמו מוגבל לתקופה של לא יותר מחומש שנים לאחר תקופות הארכה ובכל מקרה שומרת לעצמה חכ"א את האפשרות לסיים את ההתקשרות על מנת לקדם את תכנית שיפוץ הטיילת שאמורה להביא להריסת המקום בעתיד.


בוסקילה סיפר השבוע ל'ערב ערב'": "אנחנו מתכננים לעשות במקום משהו שעוד טרם נראה באילת מבחינת חופי ים, משהו ברמה גבוהה ובסגנון של איביזה ומיקונוס, נביא משהו שונה לכאן”

 

מתי צפויה הפעילות במקום להתחיל?
"את האמת רק קיבלתי את הודעת הזכייה וכרגע יש לי פגישה עם חכ"א בזום על מנת שיכירו אותי ונראה מה הם אומרים ומה יהיה בשימוע, מבחינתי אני צריך שהחוף יעבור אלי במידי, אנחנו רוצים להתחיל לעבוד כמה שיותר מהר". 

יצא לך לבדוק את הנזק למקום בעקבות השריפות שפרצו בו?
"ראיתי חלק מזה, אבל כל דבר שאני עושה אני עושה הכי טוב שאפשר וברמה הכי גבוהה".

ולא מפריע לך שלא יאפשרו לך להגיש למתרחצים על חוף הים?
"לא. בוא נראה, אני זורם, מה שמותר מותר, יש דברים שמותר ויש דברים שאסור. בוא נראה מה שיהיה בסוף, אני מאמין שמה שזכינו במכרז זה מה שיהיה, אבל צריכים לתת לנו לעבוד, אם לא יתנו לנו לעבוד ולא יתנו לנו לעשות דברים לפי החוק ולעשות דברים ברמה ממש גבוהה...אנחנו רוצים עסקה שתהיה טובה עבור כולם לנו, לאילתים ולמבקרים בעיר, אבל אם יבואו מההתחלה וכל דבר יגידו כן לא זה יגרום סתם לבעיה". 

אני מבין שנתת שם הצעה מאוד יקרה של 83 אלף שקל בחודש דמי זיכיון, אתה מאוד מאמין בפרויקט הזה
"באתי עם תכנית עסקית מסודרת, אנחנו יודעים מה אנחנו עושים, זה לא מספר שהבאנו משום מקום, הבאנו מספר לאחר שעשינו שיעורי בית, אחרי שלא ניגשתי למכרז הראשון כי לא האמנתי בו, אז לפני המכרז השני ראיתי מה קורה עם חופים בתל אביב ובמיקונוס ובדקנו גם את המספרים של אילת והגענו למספר הנכון שאפשר לתת, לא סתם נתנו מספר". 

הפרסום לפיו הזמר משה פרץ היה שותף במיזם ופרש לאחר שהתברר לו שהחוף יעבוד בשבת נכון?
"כן. משה הוא שותף שלי ברגיל, פתחנו יחד את גלידות כרמלה, הוא חבר טוב שלי ממש משפחה, אם המקום היה סגור בשבת משה היה מעורב גם בחוף, אבל בגלל השבת הוא יישאר בחוץ אבל נמשיך לעשות עסקים יחד".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש