''בושה לאשתי ולילדים שלי''

מאת: ● 19/2/2021 10:32 ● ערב ערב 3004
מרכב שעוכב אקראית בשל עבירת תנועה עלה ריח של מריחואנה ● לאחר חיפוש ברכב התגלתה כמות קטנה ● אך הנהג וידידה שנסעה עמו ברכב נאשמים כעת בשימוש ויתכן שאף בסחר בסמים – ביהמ''ש האריך מעצר הנהג ביומיים
''בושה לאשתי ולילדים שלי''
תגיות:

מהחלטת השופט מרדכי (מוטי) לוי עולה כי החשוד נעצר ב-7.2 בסביבות 23:20 בלילה בחשד שעסק בסחר במים וכן כי הפריע לשוטר בעת מילוי תפקידו וכי אף נהג ברכב כשנתפס כשהוא תחת השפעת סמים. המשטרה ביקשה את הארכת מעצרו בארבעה ימים, אך ביהמ"ש נעתר חלקית והאריך את מעצרו של האיש ביומיים בלבד זאת לאחר שמצא כי: "לאחר שעיינתי בחומר החקירה ובכלל זה בעדותה של מי שמכונה ידידה ובעימות ביניהם, לא מצאתי חיזוקים לטענת הסנגור באשר לאחריות על הסמים. החשד הסביר עולה מהחומר שלפני, הן באשר לנושא הסמים והן באשר לנהיגה בשכרות".

החשוד עצמו אמר בדיון: "אני עובד במשמר הגבול, אני כל החיים שלי עובד, לא עושה כלום, יוצא לי פעם ב...לעשן, אני מאוד מצטער, אני אדם נורמטיבי, זה לא מתאים לי בכלל, בושה לאשתי ולילדים שלי שיידעו בכלל. אני מאוד מצטער, זה לא באופי שלי, אני אדם חרוץ, יש לי אישה, ילדים, בית". סנגורו הדגיש כי המדובר באדם לא צעיר, נורמטיבי ומשתף פעולה, עוד הוסיף: "אני מבין שהידידה שנסעה עמו גם מול השוטרים לקחה אחריות על הסמים, המריחואנה, ולאחר שנחקרה בעימות מולו חזרה בה  מדברים שרשומים בחקירה...האירוע היה באקראי כשהרכב עוכב בשל עבירת תנועה וכשהגיעו לרכב הריחו את הקנביס שהיה בכמות קטנה של 80 גרם בלבד. לחשוד עבר פלילי ישן משנת 2006 על עבירת סמים. בין הצדדים ישנה כעת מחלוקת לגבי מידת האלכוהול שנמצאה בדמו של החשוד.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת