נמחקה עתירת זכיין מכרזי הפרסום נגד עיריית אילת – התביעות ימשכו

מאת: ניר אמיתי ● 12/2/2021 08:02 ● ערב ערב 3004
חברת דגל תקשורת שהחזיקה בשנים האחרונות בזיכיון הפרסום במכרז מכווני התנועה ותחנות האוטובוסים בעיר ושסיימה את 2020 עם תביעות הדדיות בינה ובין חכ''א ועירית אילת על סך מיליוני שקלים ● הסכימה למחוק את העתירה המינהלית שהגישה במקביל להליכים האזרחיים ● זאת לאחר שבעירייה טענו להעדר סמכות עניינית לבית המשפט בסוגיות הנוגעות לטענות כספיות הנובעות מהסכם שבין הצדדים
נמחקה עתירת זכיין מכרזי הפרסום  נגד עיריית אילת – התביעות ימשכו
מתקני הפרסום עומדים מוזנחים
תגיות:

במסגרת ההסכמה אליה הגיעו הצדדים בדיון שנערך בבית המשפט לעניינים מנהליים בבאר שבע בחודש נובמבר 2020, הודיעו הצדדים כי הגיעו להסכמה לפיה תמחק העתירה וכן עתירה לצו ביניים שביקשה החברה, כן הוסכם כי ההסכם שבין הצדדים יבוא לסיומו ב-31.12.20 וכי הצדדים יבצעו גמר חשבון עד למועד זה. 
עם זאת בין הצדדים עדיין מתנהלות תביעות הדדיות בבית המשפט המחוזי, כאשר דגל תקשורת תובעת את חכ"א על סך 4 מיליון שקל בטענה כי חכ"א לא עמדה בהתחייבותה על פי המכרז לאפשר לה הצבת עשרות מתקני פרסום באזור התיירות בעיר וכי גבתה ביתר תשלומי אגרות. בחכ"א טוענים כי המדובר בתביעה שכל מטרתה להקדים תביעה שהתכוונה חכ"א להגיש כנגד הזכיין שלטענתם חב לחברה 3.2 מיליון שקל. בעקבות התביעה הגישה חכ"א תביעה שכנגד על סך  4.5 מיליון שקל.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש