האם מלונות אילת יחלו להיפתח כבר השבוע?

מאת: איציק נועם ● 12/2/2021 07:43 ● ערב ערב 3004
בענף המלונאות מאמינים בחיסון ולא ממתינים לחידוש מתווה ''איים ירוקים'' ● כל הרשתות הודיעו כי בכוונתן לפתוח את המלונות באופן מדורג עוד השבוע ולאורך השבוע הבא ● ובתוך כך תוקף יצחק הלוי את ראש הממשלה על אי חידוש מתווה איים ירוקים: ''בושה”
האם מלונות אילת יחלו  להיפתח כבר השבוע?

עדכון: 13.2. - 08:52: ממידע שהגיע לידי אתר 'יום יום' הבוקר, עולה כי אתמול נערכה ישיבת הנהלה בזום של רשת פתאל, בה הודיעו מנהלי הרשת כי הודעתם על פתיחת המלונות כבר השבוע, נועדה לשם הפעלת לחץ על הממשלה וכי אין בכוונתם לפתוח את מלונות הרשת שלא על פי החוק ובטרם יינתן לכך אישור רשמי מהממשלה. לפיכך יהיה צורך להמתין לקראת סוף השבוע על מנת לראות האם אכן ייפתחו המלונות בפועל אן שמא יוותר האיום על הנייר בלבד.

***

גם פתאל וגם ישרוטל ייפתחו את בתי המלון שלהן בתוך ימים. בפתאל צפויים לעשות כן בשבוע הבא, כאשר המלונות באילת וים המלח המוגדרים כ"איים ירוקים" יפתחו לרבות השטחים הציבוריים וחדרי האוכל, בהתאם לתנאי התו הסגול, ושאר המלונות בארץ במתכונת חדרים בלבד. בין המלונות שייפתחו: הרודס אילת, מלונות לאונרדו, יו מג'יק, יו קוראל, הרודס ים המלח, לאונרדו פלאזה ועוד.
גם בישרוטל כאמור צפויים לפתוח כבר השבוע את בתי המלון בראשית, דקמא ופונדק רמון שייפתחו עוד השבוע ללא שטחים ציבוריים, מצפה הימים יפתח ביום רביעי הבא ויערות הכרמל, כרמים ורויאל ביץ' אילת ייפתחו בעוד שבועיים.
בקבוצת נקש גם כן הודיעו כי יפתחו את המלונות כבר ביום חמישי הקרוב. סטאי כנרת, הרברט סמואל בית בגליל, הרברט סמואל אוקיינוס הרצליה ואורכידאה תל אביב יפתחו במתכונת של חדרים בלבד. ניסיון להזמין חדר באתר אורכידאה אילת מעלה זמינות רק מה-16.3, אף שיתכן כי הדבר ישתנה בהמשך.
באתר רשת אסטרל ניתן להזמין מקומות כרגע לשני מלונות באילת, אסטרל פאלמה ואסטרל מאריס החל ב-591 שקל ללילה.
אתר רשת דן מאפשר להזמין מלון בדן אילת, דן פנורמה אילת או מלון נפטון בעיר, החל מחמישי הבא 18.2. 

 

"הפכנו לעיר סגורה, כואבת וכתומה. למה? כי הכל פייק". יצחק הלוי לנתניהו

 

"שולחים את הישראלים ליוונים"


ובתו כך, תקף מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת, המתמודד ברשימתו של גדעון סער תקווה חדשה בבחירות לכנסת ה-24, את ראש הממשלה בנימין נתניה לאחר שזה חתם על הסכם תיירות מול יוון, בטרם התפנה לדון בחידוש מתווה "איים ירוקים" באילת ובים המלח: "זה כבר לא כשל מנהיגותי. זהו פשע", כתב יצחק הלוי בעמוד הפייסבוק שלו, "חודשים ארוכים עמלתי להביא לאישור הכנסת את חוק איים ירוקים. החוק לבסוף אושר ותושבי אילת זכו לטעום מעט מהשגרה, מהפרנסה ומהעיר שכ"כ חיכתה לאורחיה. לאורך כל תקופת פעילות האיים הירוקים אילת הוגדרה כ-"עיר ירוקה" הודות לבדיקות בכניסות לעיר, אכיפה מוגברת של המשטרה ותושבים אחראיים ושומרי חוק ואז הגיע הפייק "סגר" ולאחריו הפייק "ריסון מהודק", חוק איים ירוקים הוקפא והתוצאה: מעיר פתוחה תוססת וירוקה הפכנו לעיר סגורה, כואבת וכתומה. למה? כי הכל "פייק", כי האכיפה סלקטיבית, כי מי שרוצה נכנס ואיש הישר בעיניו יעשה ונתניהו? הוא בינתיים עומד מעל כל במה ושולח את הישראלי לפרנס את היוונים ואת האילתים לקרוס עוד קצת, כאילו לא קרסו מספיק. בושה".
 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש