אושרו תוספות לתקציב 2021 שדרשו 'צעירי אילת'

מאת: איציק נועם ● 5/2/2021 12:30 ● ערב ערב 3003
מיליון השקלים שהבטיח מתן בארי לטיפול בבני נוער, איכות הסביבה וקהילת הלהט''ב אושרו ● בין היתר הוקצו חצי מיליון שקלים עבור וועדת צעירים ופורום הנוער העירוני ● בארי: ''שילשנו את התקציבים עבור גילאי 0-7''
אושרו תוספות לתקציב 2021  שדרשו 'צעירי אילת'
''זה תהליך תקדימי שלא קרה כאן עד היום''. בארי

סיעת 'צעירי אילת' והעומד ברשה, מתן בארי, הודיעו השבוע כי: "לאחר עבודה מאומצת מול גזבר העירייה ומנהלי היחידות המקצועיות, הוגדלו בישיבת התקציב לשנת 2021 באופן משמעותי תקציבי הפעילות בתיקים עליהם אחראים חברי הסיעה וכעת נכנסו לתוקף". 
בין היתר מונים ב'צעירי אילת' את סכומי הפעילות של ועדת צעירים עירונית, שיתוקצבו ב-250 אלף שקל, פורום הנוער העירוני שיתוקצב ב- 250 אלף שקל, קידום מעמד הילד שיתוקצב ב-150 אלף שקל, חיזוק תשתית אקדמית - 100 אלף שקל, ועדת איכות הסביבה - 150 אלף שקל ופורום הקהילה הגאה - 100 אלף שקל. בארי הבטיח כי לכל אחד מהסכומים "תבנה תכנית עבודה מקצועית שנתית, מותאמת לתקציב ולתקופת הקורונה ואלו תוצגנה בוועדות הציבוריות בחודש הקרוב, ולאחר מכן גם לציבור". עוד הוסיף בארי:  "חזרתנו לקואליציה מניבה לציבור התושבים פירות משמעותיים, בייחוד בתיקים ותחומי האחריות עליהם אנו אמונים. בסיעת צעירי אילת מאמינים כי סל התקציבים החדש הוא בעל משמעות בסיוע להתאוששות העיר בעקבות משבר הקורונה.

בארי הסביר השבוע ל'ערב ערב': "עד היום, הוועדה לקידום מעמד הילד ריכזה בתוכה את כל הפעילויות השונות מגיל 0 עד 18, ללא שום הפרדה בין שכבות הגיל. כעת, גם שילשנו את התקציבים עבור הגילאים 0-17 וגם פיצלנו את העשייה בין שני גופים, הוועדה תתעסק באמת בקידום טובתו של הילד והוריו בלבד, ופורום הנוער העירוני יעסוק בארבעה נושאים מרכזיים: תשומת לב לנוער השוליים, חיבור הנוער לקשישים ומבוגרים, חיי התרבות והחברה להם הם זקוקים, וחיזוק הצד המנטלי שנפגע מאוד בתקופת הקורונה. גם בוועדת הצעירים התקציב הוכפל ויתמקד השנה בהסבות מקצועיות, תמיכה בעצמאים צעירים, ובגיוס צוות מקצועי ליצירת תכנית אקדמיה ותעסוקה ארוכת טווח לעשר שנים, עם נקודות עצירה חשובות בכל שנתיים". בארי הוסיף: "זה תהליך תקדימי שלא קרה כאן עד היום, גם ראש העיר תומך בו ומתכוון לסייע להצלחתו, ולאחר משבר הקורונה זה הזמן המתאים ביותר לפצח את האתגר הזה, והוא משותף לכולנו. אני מתכוון להוביל את הנושא מול כל הגורמים הרלוונטיים, עד שיבינו את גודל האתגר".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש