שני כלבים רצחניים יצאו למסע תקיפה באילת - שלושה פצועים

מאת: ● 24/1/2021 10:34 ● ערב ערב 3001
לפחות שלושה בני אדם, גבר, אישה ונער בן 16, תושבי שכונת צופית עילית, הותקפו במהלך יום שלישי שעבר במסע תקיפה של שני כלבים רצחניים מסוג פיטבול ובול טרייר שהשתוללו בשכונת  צופית עילית באילת. הכלבים נתפסו ותלונות הוגשו במשטרה ובמשרד הבריאות
תגיות:

הנפגע הראשון ד' חווה את האירוע מזעזע בגינת ביתו כשיצא אליה בשעת בוקר מוקדמת. אך במזל היו שני ילדיו הקטנים של ד' בבית ולא הותקפו אף הם. ד' ננשך ברגליו פצעים עמוקים על ידי שני הכלבים שהוברחו משם בצעקות של ד' ושל אחד השכנים. האירוע כולו הונצח במצלמות אבטחה.

ד' שהותקף ראשון ברחוב השחף סיפר לאתר 'יום יום': לא חלפה דקה, ומשומקום זינקו עלי שני כלבי בול טרייר אימתניים, הם נכנסו לגינה שלי ללא רצועה או מחסום ומבלי שהבעלים שלהם נראו בסביבה. הם זינקו עלי באמוק והחלו נושכים אותי, למזלי אחד השכנים שמע אותי צורח והחל לצעוק לעברם באופן שמשך את תשומת לבם אליו ונתן לי מספיק זמן להימלט".

אלא שמסע התקיפה לא הסתיים בכך, שני הכלבים המשיכו ותקפו לפחות שני בני אדם נוספים שעברו באזור, אישה ונער בן 16, שניהם נזקקו לטיפול רפואי. האישה אף אושפזה במיון לטיפול בשלושה פצעי נשיכה "הם באו בזוג" סיפרה, "אחד תקף ונשך אותי שלוש פעמים". האישה שהותקפה טוענת כי שוחחה עם הווטרינר העירוני וכי הכלבים זוהו וידוע כי הם מחוסנים, כן נראה כי ידוע שם בעלת הכלבים וכי המדובר בכלבים שכבר שהו בעבר בהסגר לאחר שתקפו בני אדם. על פי טענת אות האישה בעלת הכלבים כבר הוחתמה בעבר על התחייבות להוציא את הזכר מהעיר ובשום אופן לא לאפשר לשני הכלבים לצאת יחד, אלא שעל פניו הדבר לא נשמר. שוטרת שטיפלה במקרה סיפרה לאחד המתלוננים כי ליוותה מותקף שלישי,  נער בן 16, לבית החולים יוספטל בעיר, לאחר שהותקף וננשך באופן רציני על ידי הכלבים באזור ליד פיני לק.

בהמשך נודע ל'ערב ערב' כי בעלי הכלבים עוכבו לחקירה במשטרת אילת. המותקפים אמרו כי יגישו תלונה בנושא במשטרה ובמשרד הבריאות.

מעיריית אילת הודיעו כי: "מיד עם קבלת התלונה במוקד העירוני יצא צוות של השירות הווטרינרי למקום, לכד את הכלבים והם נלקחו להסגר לכלבייה העירונית לתצפית כלבת ולבחינת המשך הצעדים. לא מיותר לציין, כי על רקע המקרה שוקל הווטרינר העירוני – ד"ר אורן אברמוביץ לפנות לגורמים המוסמכים ולפעול לאי החזרת הכלבים לבעליהם.

ממשטרת אילת מסרו בתגובה כי החשודה כבעלת הכלבים נחקרה באזהרה על כלל המקרים. החשודה אמורה להגיע לחקירה נוספת, הכלבים הועברו להסגר ללא כוונה להחזירם. החקירה נמשכת".

 

 

 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש