מהפך: האילתים בוחרים בישראייר

מאת: ניר אמיתי ● 8/1/2021 01:51 ● ערב ערב 2999
לאורך כל השנים היה שוק התעופה הפנים ארצי מחולק באופן כמעט מוחלט 70% / 30% לטובתה של חברת ארקיע הוותיקה ● מה שלא ניסתה ישראייר הצעירה לעשות, היא התקשתה לנגוס בנתח השוק של ארקיע, אלא שאז הגיעה הקורונה, ארקיע הודממה, ושבה לעבוד רק לפני חודשיים והנה כבר מאיימת לדמום בשנית
מהפך: האילתים בוחרים בישראייר
"תושבי אילת מצביעים, בוחרים ומוקירים את ישראייר". אורי סירקיס מנכ"ל החברה
תגיות:

לאורך כל השנים היה שוק התעופה הפנים ארצי מחולק באופן כמעט מוחלט 70% / 30% לטובתה של חברת ארקיע הוותיקה. מה שלא ניסתה ישראייר הצעירה לעשות, היא התקשתה לנגוס בנתח השוק של ארקיע, אלא שאז הגיעה הקורונה, ארקיע הודממה, ושבה לעבוד רק לפני חודשיים והנה כבר מאיימת לדמום בשנית. תושבי אילת, כך נראה, לא שכחו לחברה הצעירה חסד ולפי דוח תנועת הנוסעים בנתב"ג לחודש דצמבר שפורסם אתמול (ד') ישראייר במקום הראשון בטיסות לאילת עם 17,262 אלף נוסעים (55.46%) אותם הטיסה בחודש זה, לעומת 13,828 נוסעים שהטיסה ארקיע (44.42%). זהו החודש השני ברציפות בו שתי חברות תעופה היו פעילות בקו לאילת וישראייר היא המובילה מבין שתיהם.
בחודש דצמבר 2019 הטיסה ישראייר קצת יותר מ-20 אלף נוסעים בקו לאילת (ירידה של 14.45%) בעוד שארקיע הטיסה אז כמעט 64 אלף נוסעים (ירידה של 78.3%).
 בטיסות הבינלאומיות סיימה ישראייר את החודש במקום השני מבין כלל חברות התעופה עם מעל ל- 22 אלף נוסעים. לדברי גיל סתיו סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה- "אנו שמחים על הצבעת האמון שניתנה לנו הן על ידי הלקוחות הנופשים בחול ובארץ והן ע"י תושבי העיר אילת, אנו מקווים ומאמינים שבשנת 2021 כמות הנוסעים רק תגדל".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש