''ראיתי את הבנאדם גומר אותו מול העיניים'' העדות שהביאה להרשעתו של התוקף האכזרי מאילת

מאת: ● 11/12/2020 12:01 ● ערב ערב 2994
בית המשפט השלום באילת גזר 20 חודשי מאסר על תושב אילת בן 33 שתקף באכזריות גבר, תוך שהוא מאשימו כי גנב לו את הטלפון הנייד וכן בגדים. המשטרה: ''בנס האירוע לא נגמר ברצח''
''ראיתי את הבנאדם גומר אותו מול העיניים'' העדות שהביאה להרשעתו של התוקף האכזרי מאילת
צוות מד''א והמשטרה מסייעים לפצוע לאחר התקיפה
תגיות:

הסרטון המזעזע בו נראה גבר בן 33 מאיטלת תוקף אדם אחד ברחוב האלמוגים בעיר, היווה את הראיה המרכזית במשפטו של התוקף, שהורשע במסגרת עסקת טעון בתקיפה בנסיבות מחמירות.

האירוע עצמו התרחש לפני 5 חודשים ברחוב האלמוגים בעיר, כאשר התוקף הבחין במתלונן והאשימו כי גנב ממנו בגדים וכן את מכשיר האייפון שלו. לאור כך החליט לנקום בו. השניים, לנו באותו מקום דיור ארעי, לאחר שחוו קשיים כלכליים. משלא קיבל את מבוקשו, נטל התוקף מוט ברזל במשקל 4 ק"ג והחל תוקף באכזריות את הקרבן לעיני העוברים והשבים. נהגת שחלפה במקום הבחינה במתרחש ופשוט נכנסה עם רכבה בין השניים על מנת לנסות ולעצור את התקיפה. ל'ערב ערב' היא אמרה לאחר מכן: "ראיתי אותו רוצח את הבנאדם מול העיניים, זה היה נורא, הייתי חייבת להעשות משהו, אז פשוט נסעתי עם הרכב כדי לגרום לו להפריד ביניהם". שמונה פעמים חבט התוקף בקורבנו, אנשים שמעו את זעקותיו אך חששו להתקרב למקום. "הוא היה בטירוף והייתי בטוח שהוא הורג אותי", סיפר מ' לחוקרי המשטרה. "ניסיתי להגן על עצמי בידיים וזה מה שהציל את חיי". שוטרים שהוזעקו לזירה הגיעו לאחר מספר דקות וכן אמבולנס שפינה את המותקף לבית החולים יוספטל שם קיבל טיפול לפציעות הראש והגוף שנגרמו לו.

במשטרה טענו כי רק במזל האירוע הקשה לא הפך לתיק רצח: "זה מסוג המקרים שבקלות היה מסתיים באובדן מיותר של חיי אדם", אמרו ודרשו מהשוטפת ליאורה אדלשטיין כי תגזור על התוקף 30 חודשי מאסר בפועל. סנגורו ביקש כי ביהמ"ש יתחשב בנסיבות חייו הקשות של האיש ולפיכך התספק בית המשפט בעונש של 20 חודשי מאשר ופיצוי בגובה 1,500 שקלים לקורבן העבירה.

 

לצפיה בסרטון התקיפה האכזרי כנסו

 

המוט עמו הכה התוקף - צילום דוברות המשטרה


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש