האונס באילת: נסגר תיק החקירה נגד מנהלת המלון

מאת: ● 11/12/2020 10:48 ● ערב ערב 2994
פרקליטות מחוז דרום הודיעה השבוע כי סגרה את התיק נגד פנינה ממן, מנהלת מלון הים האדום באילת, שנעצרה לחקירה במהלך חודש אוגוסט בחשד לעבירות של אי מניעת פשע ושיבוש הליכי חקירה. הנערה בת ה-16 העידה בדלתיים סגורות והחשודים צפו בה מחדר אחר
האונס באילת: נסגר תיק החקירה נגד מנהלת המלון
תגיות:

פרקליטות מחוז דרום הודיעה ביום ג' השבוע לפרקליטה של פנינה ממן, מנהלת מלון הים האדום באילת, כי החליטה לסגור את תיק החקירה נגדה במסגרת תיק האונס שהתרחש במלון בחודש אוגוסט.

ממן נעצרה לחקירה במהלך חודש אוגוסט בחשד לעבירות של אי מניעת פשע ושיבוש הליכי חקירה, במסגרת חקירה שניהלה היחידה המרכזית של מרחב לכיש במשטרה, בשל אונס קבוצתי לכאורה שעברה צעירה בת 16 שנפלה קורבן למעשים שבוצעו בה על ידי 11 קטינים וצעירים נגדם הוגשו כבר כתבי אישום ארבעה מהם על אונס.

ממן נחקרה בחשד שלא מנעה את אירוע האונס הקבוצתי הגם שלכאורה ידעה עליו וגם כשידעה, ניסתה לשבש את הליכי החקירה. ממ הכחישה את התרחשות האירוע במלון שאותו היא מנהלת ואולם בפרקליטות החליטו בסופו של דבר לסגור את התיק נגדה והיא לא תואשם. כזגכור, טענה ממן בהארכת מעצרה, כי היא הייתה קורבן אונס בעצמה כשהייתה בת 14. 

במקביל, החל משפטם של 11 הנאשמים בפרשה, ארבעה מהם מואשמים בסעיף אונס, שניים מהנאשמים הם קטינים בני 17 מהדרום. הנערה הוכנסה לאחד האולמות בבית המשפט, בשעה שבאולם אחר ישבו הנאשמים. באופן זה נחסכה מהנערה האפשרות לראות את הנאשמים, בעוד אלה יכלו לצפות בה מוסרת עדות.

 

 

הפרקליטות טוענת בכתב האישום, כי רפאילוב ומאירוב ניצלו את מצבה של הנערה שהיתה בערפול חושים ואנסו אותה, אז הצטרפו לאונס תאומים בני 17 מהדרום, שאנסו אותה אף הם. הארבעה מואשמים באונס בנסיבות מחמירות. אושר שלמה (19) ממושב נוגה נאשם בסיוע לאונס ובמעשים מגונים.

לששת הנאשמים האחרים, כולם נערים קטינים, מיוחסות עבירות של סיוע לאונס ואי-מניעת פשע. בשל כך שהנערה לא זוכרת את מרבית אירועי אותו ערב נוראי, רוב הראיות מתבססות על DNA, ממצאים דיגיטליים והודאות של הנאשמים שקשרו זה את זה לאירוע.

מאחר ומדובר בקרבן שהיא קטינה ומאחר והמדובר בתיק בתחום עבירות המין, עדות הקרבן נמסרה בדלתיים סגורות. בפרקליטות מחוז דרום העדיפו שהנאשמים לא יצפו בנאנסת אלא רק ישמעו את קולה, אך השופטים דחו את הבקשה וקבעו כי אלה יוכלו לצפות בדיון בווידיאו.

עם זאת טרם נחקרה המתלוננת חקירה נגדית על ידי סנגורי הנאשמים.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש