תסגרו לכם מרפסת

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 10/12/2020 12:03 ● ערב ערב 2995
מי לא חולם על מרפסת בבית? כזו שתוכלו לשבת בה לקפה הראשון של הבוקר ולהתפנק מהוויר הנעים, כזו שתוכלו לארח בה אורחים, ובכלל, המרפסת כיום היא השם הנרדף לחצר רק בעלות הרבה יותר נמוכה ♦ אבל מה עם הרוחות? ומה עם הקור/חום? ♦ מהיום, אמרו וילון זכוכית- הפתרון שיהפוך לכם את המרפסת למהנה, נוחה ושימושית הרבה יותר
תסגרו לכם מרפסת
תוכלו להזמין את הזכוכיות עם ציפוי אנטי סאן. פתרון החלון הנאסף
תגיות: עיצוב

תרצו או לא, אבל הקורונה שסגרה אותנו בבית גרמה לתושבים רבים במדינה להעדיף לקנות דירה עם פיסת קרקע או מרפסת. מי לא זוכר את שירת המרפסות ההמונית? מי לא זוכר איך במשך ימים רבים היינו בסגר בבית ורק מי שהייתה לו חצר קטנה או מרפסת יכלו לשבת בחוץ וליהנות מהאוויר הצלול. כך או כך, חלום המרפסת יגרום לכם לשלוח יד עמוק יותר אל הכיס ולהשקיע יותר כי גם הקבלנים כבר הבינו את הביקוש הגואה למרפסות. עד כאן הכל טוב ויפה. אלא שאם כבר הכנסתם את היד עמוק לכיס והתחדשתם בדירה עם מרפסת, תהיו מוכנים לגילוי שלא כל הנוצץ זהב הוא ולא כל מה שנדמה לכם כשלמרות הוא באמת כזה. מהר מאוד תלמדו שבאקלים הישראלי הזמן ליהנות מהמרפסת הוא מועט. בחורף קר מדי, בקיץ חם מדי, תוסיפו לזה זבובים ויתושים והרי לכם החלום ושברו. 
אבל חכו, היום כבר יש פתרונות מושלמים שיעזרו לכם לנצל את המרפסת במקסימום. לא עוד סגירת חורף כזו מסורבלת עם ניילון עבה, מכוער וטורדני, וגם לא עוד סגירת המרפסת עם חלונות ענק שבכל רגע נתון אפשר לפתוח רק כנף אחת. הטרנד העכשוי מדבר על וילון זכוכית. סגירת המרפסת באמצעות חלונות זכוכית גדולות שיכולות להיפתח כמו וילון לכל אורך הדרך ולהשאיר אתכם לגמרי בחוץ. רוצים לפתוח רק חלק מהסגירה? הכל אפשרי ותלוי בכם, ממש כמו במקרה של וילון. או אז, תוכלו להיום עם ולהרגיש בלי. זה לא פוגע בנוף, חלונות ענק, זוכרים? זה לא מונע מכם לפתוח את כל המרפסת ומתקפל לכל אורך הציר כמו אקורדיון ובעצם זה לא יוצר שום מגבלה חוץ מאולי עלות כספית ששוה את המחיר.
 בזכות הוילון זכוכית הזה תוכלו ליהנות ולנצל את המרפסת שרכשתם במיטב כספכם לאורך רוב ימות השנה. בחורף תוכלו להשאיר אותה סגורה, להוסיף תנור קטן שיחמם את האווירה. בקיץ תוכלו לפתוח כמה כנפיים שאתם בוחרים, להוסיף מזגן והרי לכם פינת חמד מושלמת. תוכלו לסגור את הצד ממנו כיוון הרוח מפריע ולהשאיר כל כל היתר פתוח.


סגירת המרפסת בדרך שכזו מתבצעת תודות לפיתרון עיצובי מתקדם של מערכת זכוכיות נאספות. הסגירה מתבצעת בהיקף המרפסת החיצוני ויוצרת מראה פנורמי מלא. המסילה המיוחדת של המערכת מאפשרת לך לאסוף את כל החלונות בצד אחד או בצד השני עד כדי פתיחה מוחלטת.
ועדיין לא דיברנו על היתרון בסגירת המרפסת בהגנה מפני האבק, הגשם והשמש שעלולה לצרוב את הריהוט ושאר החפצים. אם תרצו להקטין את רמת האור החודרת את סגירת המרפסת, תוכלו להזמין את הזכוכיות עם ציפוי אנטי סאן שמסנן מצד אחד את רמת הקרינה החודרת הביתה ומפחית את הטמפרטורה.
מאחר ווילון הזכוכית נחשב לסגירה שאינה סגירה הרמטית, לא נדרשים במקרה שכזה היתרים לסגירת מרפסת. ואם דאגתם שמה הקונסטרוקציה תפגע לכם בנוף, גם מזה אתם לא אמורים לדאוג מאחר והמסילות הקבועות בתקרה וברצפה משאירות את הזכוכיות מלאות, נקיות וללא כל חסם בדרך אל הנוף המושלם.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש