כחול ולא מזעזע

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 10/12/2020 11:40 ● ערב ערב 2995
אחרי הצהוב, הוורוד פוקסיה והירוק, קבלו את הצבע שיעשה לנו את שנת 2021 לפחות על פי חברת פנטון שמכריזה בכל שנה על הצבע הלוהט לשנה הבאה ♦ נעים להכיר- הכחול הקלאסי אלגנטי וטבעי משהו
כחול ולא מזעזע
חפשו את הכחול הכי טבעי שאתם יכולים ללכת עליו. כחול טבעי טמבור
תגיות: עיצוב

אולי זה הטרנד הטבעי ששולט בעולם ומבקש להכניס את החוץ פנימה, אולי זה המשבר העולמי של שנת 2020 בעקבותיו כולם מחפשים את החזרה לשלווה ואולי סתם כי הכחול עדיין לא היה שם במניפת הצבעים הטרנדים של חברת 'פנטון', כך או כך, חברת הצבעים העולמית שמכתיבה בכל שנה מחדש מה יהיה הצבע הטנדי הבא, הכריזה לאחרונה, בזום כמובן, כי הצבע השולט לשנת 2021 יהיה הכחול הטבעי. משהו שיוסיף לאווירת הטבעי, הרוגע, הזרימה וישנה את כל מה שהכרנו עד עכשיו.
אז זה לגמרי לא אומר שמחר בבוקר אתם אמורים לרוץ ולצבוע את כל קירות הבית בכחול טבעי, אבל זה לגמרי מעיד שאם תפגשו בחודשים הבאים בחנויות הרהיטים החביבות עליכם או בקטלוגים מגוון אקססוריז, ספות, שטיחים, כורסאות ואפילו מטבחים בצבע כחול, אל תופתעו. ככה זה כשהחברה המובילה את הטרנד העולמי קובעת מהו הצבע הטרנדי הבא. אז איך בכל זאת מכניסים את הצבע הטרנדי הביתה?

 

הנועזים יכולים להחליף את הסלון לכזה בצבע כחול טבעי. בלס דיזיין.


הנועזים יכולים להחליף את הסלון לכזה בצבע כחול טבעי, רצוי מקטיפה שהיא הכובשת בימים אלו את עולם העיצוב (ראה כתבה בנפרד). שלא לדבר על החלפת ארונות המטבח לכחולים. אלא שכשמדובר בצבע טרנדי, תמיד חשוב לזכור שמה שטרנדי היום עלול שלא להישאר טרנדי מחר, אלא אם כן אתם לא מאלו שירוצו בכל שנה להחליף את הצבעים בבית על פי חברת 'פנטון', ולכן מומלץ פשוט לתת טאצ'ים תואמי  צבע. כריות, תוספת לוילונות, אביזרי נוי כחולים בבית, כורסה כחולה שתשבור את הצבע הקיים. במטבח כדאי לכם להוסיף מיני אקססוריז כחולים כדי לקבל את הלוק הטרנדי כמו למשל הטוסטר, הקומקום החשמלי ואם ממש עפתם על עצמכם אתם יכולים להחליף את הפאנל של מכונת הקפה שלכם לתואמת הצבע הטרנדי. 
ומה על הקירות? אתם תמיד יכולים לבחור קיר מרכזי בבית וללכת על זה. אחרי הכל לא רק שתהיו טרנדיים אלא שצבע אפשר בכל יום נתון להחליף. רק זהירות, אל תגזימו עם הקירות כי יפה ככל שיהיה, עודף כחול בבית יעשה לכם כאב ראש לטווח ארוך. 
ואם בכחול עסקינן, שימו לב לגוון- אל תלכו לכיוון של תכלת כי זה רדום משהו וגם אל תלכו על כחול מזעזע שיעיק על התחושה. חפשו את הכחול הכי טבעי שאתם יכולים ללכת עליו. זה בדיוק הלוק המבוקש. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש