עכשיו זה סופי קטי ספיצ'קוב תייצג את ישראל באולימפיאדת טוקיו 2021

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 10/12/2020 10:24 ● ערב ערב 2995
אחרי שסיימה במקום השני באליפות אירופה בגלישה בשבוע שעבר וסיימה ראשונה בין הישראליות בפער גדול ● קיבלה הנהלת איגוד השייט את המלצת הוועד האולימפי כי קטי ספיצ'קוב תייצג (שוב) את ישראל במשחקים האולימפיים ● את תגובתה לבחירתה המרגשת תשמיע קטי ביום ראשון במסיבת עיתונאים שתקיים במרכז הארץ
עכשיו זה סופי קטי ספיצ'קוב  תייצג את ישראל  באולימפיאדת  טוקיו 2021
בתקווה שהמשחקים לא ידחו גם השנה. ספיצ'קוב בתחרות בפורטוגל ● צילום באדיבות איגוד השייט

עכשיו זה רשמי ואם שוב לא תדחה האולימפיאדה, הרי שבקיץ הקרוב, בשנת 2021, תייצג הגולשת האילתית קטי ספיצ'קוב את ישראל ואת העיר אילת באולימפיאדת טוקיו.
לאחר שכבר הבטיחה את כרטיס הכניסה לאולימפיאדה לאחר שגברה על כל יריבותיה בנבחרת ישראל ומאחר והאולימפיאדה נדחתה בשנה בשל מחלת הקורונה, הוחלט באיגוד השייט לפתוח מחדש את המאבק על כרטיס הכניסה היחיד לאולימפיאדה הן בקרב הגברים והן בקרב הנשים. איגוד השייט סימן לעצמו כמטרה את אליפות אירופה שהתקיימה בשבוע שעבר בפורטוגל כתחרות שתכריע את הכף בשאלת הנציגה הנשית. לאחר שקטי סיימה את התחרות במקום השני כסגנית אלופת אירופה ולאחר שהיא רק הגדילה את הפער בינה לבין יריבותיה בנבחרת ישראל, כל שנותר היה להמתין לאישור הרשמי של איגוד השייט. ביום שלישי השבוע יצאה ההודעה הרשמית: "קטי ספיצ'קוב תהייה נציגת ישראל למשחקים האולימפים טוקיו 2021בתחרות גלשני הרוח". הנהלת איגוד השייט החליטה בישיבה ביום שלישי לקבל את המלצת הוועדה לקביעת הסגל האולימפי של ענף השייט. הוועדה המליצה כי ספיצ'קוב מהפעול אילת, סגנית אלופת אירופה 2020 וסגנית אלופת העולם 2019 שזכתה בניקוד הגבוה ביותר מבין כל מתחרותיה, תייצג את ישראל במשחקים האולימפיים. את תגובתה להחלטת האיגוד תשמיע קטי ביום ראשון הקרוב במסגרת מסיבת עיתונאים שתקיים במרכז הארץ, מאחר וספיצ'קוב ממתינה לחזרתו של עורך דינה השוהה בימים אלו בחו"ל. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש