שלב ראשון בפרויקט ''נופי בראשית'' באילת יוצא לדרך

מאת: ● 29/7/2020 19:02 ● ערב ערב 2976
בימים אלו הונחה אבן הפינה לשלב הראשון בפרויקט "נופי בראשית" אותו מקימה קבוצת מנוס על שטח של שבעה מגרשים ברובע 11 של שכונת שחמון באילת. השלב הראשון הינו הסנונית הראשונה של הפרויקט בו ייבנו 52 יח"ד מחציתן דירות גן ומחציתן דירות גג. בכל הדירות קיימת אופציה לבריכה פרטית בחצר רחבת ידיים, והן פונות לנוף המדברי של העיר. שיווק השלב הראשון כמעט הסתיים והשלב השני בו ייבנו 36 יח"ד עומד לצאת לשיווק בשבועות הקרובים.
שלב ראשון בפרויקט ''נופי בראשית'' באילת יוצא לדרך

דירות הגן יכללו 5 חדרים, והן ישתרעו על שטח של 140 מ"ר בממוצע. בכל דירה 2 יחידות מאסטר, הכוללות שירותים ומקלחת. לדירות הגן שתי גינות צמודות- הגינה הקדמית המשתרעת על שטח של כ-40 מ"ר, וגינה רחבת ידיים בחלק האחורי של הבית, המשתרעת על שטח של כ-120 מ"ר, עם אופציה לבריכה פרטית בחצר. מחירה של דירת גן בפרויקט עומדת בשלב זה על כ-2 מיליון ש"ח.

 

דירות הגג יהיו בנות מפלס אחד בלבד, ויכללו בממוצע 125 מ"ר, עם מרפסת המשתרעת על כ-80 מ"ר, ובה אופציה לבניית בריכה פרטית, כמובן. גם בדירות הגג קיימים שני חדרי מאסטר, הכוללים שירותים ומקלחת, לצד חדרי השינה הנוספים בבית. מחירה של דירת גג בפרויקט עומדת בשלב זה על 1.95 מלש"ח.

 

השלב הראשון של הפרויקט נמצא בבניה בימים אלו בעוד ששאר הפרויקט הנמצא בהליכי פיתוח מואצים וצפוי לכלול שבעה מגרשים עליהם תבנה קבוצת מנוס עשרות בניינים עם כ- 200 יח"ד. הפרויקט כולו יוקם כמעין מתחם, המחובר ברחוב הולנדי ולכל אחת מיחידות הדיור יוצמדו כמובן חניות מקורות ופתרונות הצללה איכותיים המיועדים לאפשר התמודדות עם תנאי החום הכבד בעיר.
 

שמואל חי ראובן, מנכ"ל קבוצת מנוס:  " אנחנו שמחים ונרגשים להניח אבן פינה אשר מהווה את יריית הפתיחה להקמת הפרויקט הראשון שלנו בעיר. לצורך הקמת הפרויקט, בחרנו באנשי המקצוע הטובים ביותר בעיר, במטרה להעניק לתושבי

 

אילת הזדמנות לרכישת דירה בסטנדרט הגבוה ביותר בפרויקט הייחודי המהווה בשורה נדל"נית של ממש . לפרויקט יש ביקוש רב ובקרוב יצאו לשיווק השלביםהבאים".


חדשות אילת והערבה - יום יום באילת
 

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש