תלונה: כביש הגישה לביטוח לאומי וכללית במרכז הוכמן "כמו ימי הביניים"

מאת: רותם נועם ● 20/7/2020 10:30 ● ערב ערב 2976
מהמורות, סדקים ובקיעים גדולים ● כך נראה הכביש ברחוב מדיין המשמש אלפי תושבים קשי יום, מוגבלים וקשישים, בדרכם לביטוח הלאומי וקופת חולים כללית ● תושבת העיר: "אבי בן ה-87 כבר מעד שם מספר פעמים גם עם הליכון”
תלונה: כביש הגישה לביטוח לאומי  וכללית במרכז הוכמן ''כמו ימי הביניים''
בעלי מוגבלות מתקשים להתנייד בכביש המוזנח. הכניסה לביטוח לאומי ברחוב מדיין ● צילום: גוגל

תושבת אילת, העושה לדבריה שימוש קבוע בשירותי הביטוח הלאומי וקופת חולים כללית, הממוקמים במרכז הוכמן בעיר, מתלוננת השבוע על מצב הכביש ברחוב מדיין, בואכה המרכז הוותיק, שהנו ישן ומוזנח, דבר המקשה לטענת האישה על הגישה למקומות המשרתים אוכלוסיות מבוגרות ומוגבלות. בפניה ישירה לראש העיר בקבוצת הפייסבוק "תלונות ישירות לראש העיר", היא כותבת:  "זו תקופה ארוכה שכול הכביש באזור חנויות הוכמן, בואכה סניף הביטוח הלאומי, מדיפוט, מרפאת כללית (לשם מגיעים לפיזיותרפיה, רופא עיניים ועוד) עם כמות כל כך גדולה של ליקויים. עוברים שם על בסיס קבוע אנשים מבוגרים, בני הגיל השלישי, מוגבלים, נשים הרות, ילדים קטנים,  אנשים עם קלנועיות, תחבורה ועוד.  מדוע האזור הזה לא מטופל? מדוע מחכים עד שיקרה אסון בכביש? עד מתי
תמשיכו להזניח את המקום הזה כמו עוד אזורים בעיר . אבי בן 87 מעד שם מספר פעמים וכמעט נפל, אפילו עם הליכון לא ניתן ללכת שם בבטחה) וכמוהו עוד הרבה בגילו יותר מבוגרים, יותר צעירים, מוגבלים, מועדים שם וכמעט נפגעים קשות מרכבים שעוברים.  במקום להשקיע באזורים פחות חיוניים ,כדאי שתטפלו בהקדם באמת איפה שצריך".  אחת המגיבות הגיבה: "ממש כמו כביש מימי הביניים".

'ערב ערב' ביקש את התייחסותה של עיריית אילת לנושא אך זו לא התקבלה עד למועד סגירת הגיליון 


  חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש