לראשונה בישראל: חניה צמודה ליאכטה בפרויקט מגורים

מאת: דוברות עיריית אילת ● צילום: דוברות עיריית אילת ● 15/7/2020 20:10 ● ערב ערב 2975
החברות יוסי אברהמי ואלמוגים יקימו את פרויקט "ונציה" שיהיה הראשון מסוגו בארץ
לראשונה בישראל: חניה צמודה ליאכטה בפרויקט מגורים

חברת 'יוסי אברהמי' וחברת 'אלמוגים' משתפות שוב פעולה בפרויקט ראשון מסוגו- פרויקט "ונציה" בלגונה של אילת. מדובר בפרויקט מפואר וייחודי, הראשון מסוגו בארץ, המשלב חניה צמודה ליאכטה בחלק מהדירות. הפרויקט תוכנן על ידי משרד 'טיטו אומן אדריכלים' בהשראת העיר ונציה שבאיטליה.

 

הפרויקט נמצא כאמור בלגונה של אילת, באזור המלונות וקניון האייס מול, ויהיה פרויקט המגורים היחיד באזור זה. הפרויקט יתפרס על שטח של כ- 13 דונם ויכלול 4 מבנים בני 5-6 קומות עם כ-115 יח"ד. תמהיל הדירות כולל דירות בנות 2-5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן עם מעגן ליאכטה, עם שטחים שנעים בין 50-150 מ"ר. המחיר ההתחלתי לדירה בפרויקט צפוי לעמוד על כ-1.7 מיליון שקל . הפרויקט יכלול בריכה, חדר כושר, מועדון דיירים ועוד.

 

לדברי יוסי אברהמי, בעלים ומנכ"ל של חברת 'יוסי אברהמי' "העיר אילת משוועת לפרויקטים חדשים וייחודיים, וזהו הפרויקט הראשון למגורים שייבנה באזור המלונות. בארץ יש מספר מצומצם של פרויקטים הנמצאים ממש על הים, ופרויקט ונציה פונה לפלח שוק שלראשונה מקבל מענה לחיבור ישיר בין הים לדירה.. אני צופה שהפרויקט ימשוך ביקושים גבוהים הן בקרב יהודים ברחבי העולם שאוהבים את הים לצד ישראלים שנוהגים להפליג ביאכטה פרטית"

 

לדברי אדריכל הפרויקט סמי טיטו, הבעלים של משרד 'טיטו אומן אדריכלים' "כעיר הקיט הראשית של ישראל, אילת מצטרפת לערים דומות בעולם דוגמת לאס ווגאס, מקאו ועוד, בהן הוקמו פרויקטי קונספט ייחודיים כפרויקט ונציה. הססגוניות של ונציה בשילוב הציוריות שבה היוו השראה לתכנון האדריכלי של הפרויקט. האופי הארכיטקטוני הונציאני, יחד עם תאורה, צבע וחומרים הופך את פרויקט ונציה לאייקון ארכיטקטוני ייחודי בנוף המדברי האילתי, והראשון מסוגו בארץ".

 

חברת 'יוסי אברהמי' בונה באילת מאז 1990. לאורך השנים בנתה החברה עשרות פרויקטים בעיר, ביניהם פרויקט "לה פלמורה", "גולף", "רויאל פארק" ועוד. עד היום בנתה חברת 'יוסי אברהמי' מעל ל-2,500 יח"ד בעיר אילת. בימים אלה ממש בונה החברה חמישה פרויקטים בעיר: קומפלקס המגורים והמלונאות SEA SIDE, גולף גולד, התמרים 13 ופרויקט AIRPORT  בצמוד למבנה הטרמינל הישן בעיר.

 

החברה נוסדה בשנת 1980 כחברה המתמחה בעבודות תשתית, והיא צמחה במהירות וביססה עצמה כחברת בנייה מצליחה בפרויקטים יוקרתיים שיזמה, תחילה באילת, בהמשך בערד ובבאר שבע, בחיפה, בקריית מוצקין, ברמת גן, הרצליה, תל אביב ובנתניה, כאש


  חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש