אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● צילום: ● 10/6/2020 23:36 ● ערב ערב 2970
טיפ לילידי השבוע - הכוכב המזוהה איתכם והמוכר בשמו מרקורי נמצא בבית הכספים שלכם ועומד להיכנס לנסיגה. חודש שבו חשוב מאוד שתקפידו על כך שלא תוציאו כסף היכן שאינכם חייבים.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

טלה

יש לכם צורך פנימי עז לסיים חלקים מסגנון חייכם הנוכחי ולהתחיל חיים חדשים שיהיו טובים לכם ומקדמים למקומות אליהם אתם שואפים להגיע. ייתכן שיגיעו אליכם הדים של ביקורת על חוסר שביעות רצון מכם , אך לא מומלץ לכם לקחת זאת יותר מדי ללב. תמשיכו בקו שבו אתם פועלים ואליו אתם חותרים להגיע והוא, התנערות מכל מה שכובל אתכם למחויבות ואחריות.

שור

כל נושאי השותפויות הכלכליות יעמדו למבחן בתקופה הקרובה בחייכם בגלל שינויים משמעותיים . הכוכב שלכם וונוס נמצא עדיין בנסיגה בבית הכספים שלכם ולכן אתם חווים קשיים כלכליים משמעותיים. הגיע הזמן שלכם לבנות קו אסטרטגי כלכלי חדש שינחה אתכם לעתיד. כמו כן, כוכב אוראנוס משפיע עליכם ויש לכם צורך ורצון לשבור מסגרת ולהתחיל סגנון חיים חדש.

 

תאומים

ילידי המזל חווים תסכול וחוסר סבלנות בגלל העובדה שהכוכב מארס שמביא איתו עשייה נמצא בבית הקריירה שלכם וגורם לכם לפעול מתוך לחץ. מאחר ואתם רוצים להתפתח, אתם מגששים את דרככם בכל הקשור למציאת מקום עבודה הולם ומתאים. כל עוד כוכב וונוס נמצא אצלכם במזל ובנסיגה עדיין תחוו ימים של חוסר שביעות רצון מכל מה שקורה סביבכם ובחיים האישיים שלכם.  

סרטן

הכוכב אוראנוס שמביא איתו שינויים ולעיתים מפתיעים במיוחד נמצא בבית החברה שלכם כך שיש לכם ימים שאתם חשים שבא לכם לקום ולשבור את כל הדפוסים שהחזיקו אתכם עד היום במערכות יחסים חברתיות. מאחר ובתקופה זו גם כוכב וונוס שאחראי על הקשרים האישיים נמצא בנסיגה , כדאי שתחזיקו את עצמכם ולא תאפשרו לאני הפנימי שלכם לשבור יחסים עד התיישרות הכוכב.  

אריה

כל ההתרחשויות והשינויים אותם נאלצתם לעבור בעל כורחיכם מביאים אתכם להבנה שלמרות שאתם יכולים לחיות חיים שלמים בצורה חברתית מסויימת , הרי שהתפיסה הבסיסית שלכם לגבי איך אתם רוצים לנהל את חייכם עלולה להיות שונה לחלוטין מהמציאות ועכשיו אתם מתעמתים עם העובדה שעליכם להמציא את עצמכם מחדש כדי להצליח ונראה שאתם עושים זאת מתוך תחושת חדווה.   

בתולה

יש לכם קשיי התנהלות בקריירה האישית שלכם ונראה שאינכם יכולים להבין מדוע למרות שאתם באים עם מלוא הרצון והאנרגיה לעזור, הרי שיש אנשים שלא בהכרח מבינים ומקבלים את דעתכם ואתם מרגישים פגועים כשדעתכם לא מתקבלת. מומלץ לכם בשלב הזה להתמקד ולעשות מה שטוב לכם באופן אישי ופחות בצורך שלכם לרצות את האחרים. נושאי העבודה יהיו בסיס לחוסר שביעות רצון השבוע.

מאזניים

הכוכב מרקורי נמצא בבית הקריירה שלכם ומביא לכם אפשרויות שיח רבות ומגוונות בנושא  אודות היכולת שלכם לעבוד באופן מקצועי ולפרוץ לקריירה משמעותית בארץ . מאחר וכוכב זה עומד להיות בנסיגה בבית הקריירה שלכם , חשוב מאוד שתאספו את עצמכם ותבינו שכל עוד הכוכב יהיה בנסיגה הרי שיצוצו תחומי עניין חדשים שתאלצו לפתור, אך אלה יהיו נושאים שיעוררו אתכם לחשיבה מחדש.

עקרב

הכוכב אוראנוס שמביא איתו שינויים פתאומיים ומהותיים בחיים , נמצא אצלכם בבית הזוגיות והשותפויות ולכן עליכם לצפות למערכות יחסים שיכולות להסתיים במהירות וללא כל סיבה הגיונית אך משאירים אתכם עם צלקות. הסיבה היא שאתם מזל יציב וחזק שיודע לשלוט בגורל ולא בורח ממצבים קשים ולכן קשה לכם לקבל שלא כל אחד יש לו את החוזקות שלכם עובדה שגורמת לכם להתאכזב שוב ושוב.  

קשת

שבוע מאוד אינטנסיבי עובר עליכם כיוון שנראה שאתם נדרשים לתת את המאה אחוז שלכם בכמה וכמה מקומות. מומלץ לכם לשמור על איזון ופרופורציה ולא לתת מעבר ליכולותיכם. זה הזמן לעמוד על דעתכם מול האחרים ולא לתת להם לנסות להשפיע עליכם לשנות את דעתכם על מנת שדעתם תתקבל ביתר קלות.  זהו זמן בחינה עבורכם עד כמה אתם יכולים להתנהל בצורה אובייקטיבית.

גדי

אתם עוברים שינויים משמעותיים מבחינה אישית ומקצועית וזאת בגלל העובדה שלאחרונה חוויתם קשיים מאוד לא נעימים ואכזבות מאנשים וחברים לעבודה שהייתם בטוחים שיהיו לצדכם, אך בזמן אמת אכזבו אתכם ופנו לדרך אחרת. ייתכן ותהיו נוחים למריבות השבוע בשל העובדה שתרגישו שהתקשורת שלכם אינה ברורה דייה לזולת ואתם נאלצים להסביר עצמכם שוב ושוב.

דלי

נושאי הכספים אצלכם עדיין במירב תשומת הלב בגלל מהלכו של הכוכב מארס שמביא עשייה והנעה בבית היכולת הכלכלית שלכם. ייתכנו מצבים של קידום ועבודה קשה יותר על מנת להוכיח את עצמכם ולהצליח לשדרג את עצמכם מבחינה מקצועית. כדי להסב את תשומת לבכם מהקשיים ,מומלץ לכם לבלות זמן איכות עם צעירים מכם במשפחה הזקוקים ליד המכוונת שלכם שתעזור להם בשבילי החיים.  

דגים

הכוכב מארס הגיע לבקר במזל שלכם למשך החודש הקרוב ותקופה זו מצויינת כיוון שהיא תיתן לכם יכולת עשייה ופתרון של נושאים ותחומי עניין שהיו חשובים לכם. ייתכן ובבית ירגישו שאתם עושים כפי שאתם רוצים, אך אתם תמשיכו בשלכם ולא תקשיבו לאף אחד. ייתכנו מריבות על רקע העובדה שהסביבה שלכם לא חושבת כמוכם ואתם תרגישו לעיתים שאתם אלה שנושאים לבד בנטל.

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה  אסטרולוגית.

  


  חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש