נשיקות - מדור החברה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 12/2/2020 15:38 ● מה נשמע 639
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
נשיקות - מדור החברה של אילת

 

חגולי הבטיח וקיים

 

יצחק חגולי, הבעלים של בניין 'פירסט קלאב' בעיר, שהבטיח ממש לאחרונה לשמור על קומת המחלקה הסיעודית היחידה הפועלת כיום בעיר וגם קיים, הבטיח גם להיכנס לחיי הקהילה בעיר ולתרום. רגע אחר כך הוא כבר העלה תרומה כספית יפה לטובת מחלקת הנוער בכדורסל וכדי לפרגן לו חזרה, קיבלו כל 120 שחקני מחלקת הנוער חולצות ייצוגיות עם הלוגו של 'פירטס קלאב' מאחורה. מה שאומר שכשחגולי מבטיח הוא גם מקיים. שאפו. בתמונה-קבוצת הנערות של האגודה.

 

לא שוכחים את בן אדרת

 

במהלך משחק קטרגל במסגרת הליגה הבית ספרית בין בית הספר יעלים לבין בית ספר צאלים, כבש שחקן יעלים נהוראי אלון שער. במהלך חגיגות הכיבוש הוא הרים את חולצת המשחק שלו וחשף מתחתיה חולצה שהכין לזכרו של יהודה בן אדרת ז"ל שאימן את שחקני בית הספר יעלים בשנים האחרונות ונפטר לפני מספר חודשים. מהלך זה ריגש כמובן את כל הנוכחים.

 

נוטעים "יחדיו"

 

ביום חמישי האחרון ולקראת ט"ו בשבט שחל השבוע, יצאו עשרות ממשוקמי מפעל 'מיוחד' באילת לאירוע נטיעות חברתיות שארגנה קרן קימת לישראל בפארק הצפרות בעיר. הם זכו להדרכה ברחבי הפארק, צפו בהליך הטיבוע של הציפורים וסיירו ברחבי הפארק. בטקס מרגש שרו שירי ט"ו בשבט ולבסוף יצאו למבצע נטיעות ברחבי הפארק. אל הקבוצה הצטרפו גם אל"מ (מיל.) יאיר באר, מנכ"ל עמותת יחדיו, אורנית גינת, ניהול מבקרים ביער אזור הר הנגב והערבה בקק"ל ומאיר אליהו, מנהל מפעל מיוחד באילת.

 

חוגגים סיום סמסטר

 

הנה הסתיים לו סמסטר ראשון באוניברסיטה הפתוחה באילת. צוות הסטודנטים ערך מסיבת הפתעה למרצה דודי שהגיע ממרכז הארץ מדי שבוע להרצות בנושא מינהל ציבורי בקורס 'מדיניות ציבורית'. עוד ראויים לשבח: רבקה ואיריס  המקסימות מצוות ניהול הקמפוס. יישר כח והצלחה במבחנים. לא מיותר לציין כי ההסתדרות באילת מקדמת לימודים בתוכנית חדשה עבור המגזר הציבורי, לימודים המוכרים על ידי נציבות שירות המדינה.

 

אשכרה חגיגה 

 

את החגיגה הזו אי אפשר היה להפסיק כאשר רועי עמרם, הבעלים של מסעדת 'אשכרה' ומתחם האירועים אשכרה  vip חגג הפקת יום הולדת כמו שרק רועי יודע לעשות.  לוילה של רועי הגיעו שפים מת״א, צלמים, זמרים והמון חברים שהגיעו לעשות שמח לבנאדם שעושה שמח כל השנה לאחרים. בתמונה החברים הטובים עם השפים שדאגו שהבשרים לא יעצרו לרגע. גם 'נשיקות'  מאחלת מזל טוב לנסיך האילתי.

 

דואגים למתגייסים שבדרך

 

 השבוע  התקיים בבית החייל באילת, ביוזמת לשכת גיוס באר שבע בראשות סא"ל נטע לי אברהם ומנהלת בית החייל אילת, אלינור אליהו, יום פתוח למלש״בים (מועמדים לשירות ביטחון) תושבי אילת והערבה שעתידים להתגייס בשנה הקרובה.  כ-350 נערים ונערות הגיעו לאירוע, סיירו בתערוכת חילות, שוחחו עם לוחמים ולוחמות ואף יכלו לגשת לעמדות של מיט"ב שהיו פרוסות ברחבי המקום ובהן היה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע אישי על הגיוס הקרב. גם ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי ומפקד מיטב, אל"מ נמרוד ארזואן התייצבו ובירכו את המלש"בים וכמובן שהנערים והנערות לא יצאו בידיים ריקות- כל מלש״ב קיבל שי אישי לקראת הגיוס מתנת מועדון ״יותר״. וכמובן שהנערים והנערות לא יצאו בידיים ריקות- כל מלש״ב קיבל שי אישי לקראת הגיוס מתנת מועדון ״יותר״. צילום יח"צ  

 

עידן של תרומה

 

הרי לכם שיתוף פעולה מדהים בין עמותת לתת באילת - בית רפאל ו'עידן 2000'. במסגרת שיתוף הפעולה מי שמגיע לחנות 'עידן 2000' ותורם תחפושת שאינה בשימוש - מקבל הנחה ברכישת תחפושת חדשה ממגוון התחפושות בחנות. התחפושות שנתרמו לחנות יועברו באהבה ל'בית רפאל' עד סוף חודש פברואר. יישר כח לעושים בדבר.

 

יום הולדת שמח

 

בסימן טוב ומזל טוב פתחה רוחמה ביטון אוסקר חנות בלונים ומתנות, ממש בסמוך למסעדת 'פדרו'. בפתיחה המרגשת, נכחו חברים, משפחה וכמובן בעלה אבי. את המזוזה קבע הרב יהודה אלימלך. הצלחה רבה.


חדשות אילת והערבה - יום יום באילת   

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש