פסטיבל חדש בעיר אילת! פסטיבל ''גיטרה בים האדום'' #1

מאת: סימונה סולומון שאואט ● 11/2/2020 15:46 ● ערב ערב 2953
סופשבוע של הופעות חיות, גיטרות, מיתרים, כיתות אמן וג'אמים מסעירים עד השעות הקטנות של הלילה, 13 – 15 בפברואר, אילת
פסטיבל חדש בעיר אילת! פסטיבל ''גיטרה בים האדום'' #1
ברי סחרוף צילום: רועי ברקוביץ

העיר אילת נערכת לשלושה ימי פסטיבל חדש שכולו סביב גיטרה 

מגיטרת האיבנז המפורסמת של המאסטר סטיב ואי, דרך הגיטרה הקלאסית של אהוד בנאי, ועד סאונד הגיטרה היווני של אריס סאן שינוגן על ידי ברי סחרוף, יהודה קיסר ועוד, מהבלוז האמריקאי של שליחי הבלוז ועד הבוזוקיטרה הייחודית עם 14 המיתרים שהמציא יוסי סאסי, מהגיטרה העמוקה של מיכה שטרית דרך הפריטה הספרדית של שלמה יידוב, וממנגינת הבס של אולארצ'יק ועד הצליל של להקות הקצב עם רומנו ובודגוב.

בנוסף לכל אלו - גם כמה מגיבורי הגיטרה הישראלים הגדולים כמו מורדי פרבר, אבי סינגולדה וארז נץ יופיעו בפסטיבל ויחשפו בפני הקהל מעט מהאופן שבו הגיטרה השפיעה עליהם.

מלון 'ישרוטל אגמים' שופע האווירה והצ'יל-אאוט נבחר לארח את פסטיבל 'גיטרה בים האדום" #1' כמלון הרשמי של הפסטיבל. במשך ימי הפסטיבל, יתמלא 'ישרוטל אגמים' בצלילים ובמקצבים המרגשים, וינעים את זמנם של אורחי הפסטיבל בחוויה שלמה ומושלמת עם כיתות אמן בבקרי שישי ושבת וג'אמים סוערים עד אור הבוקר.

סטיב ואי                 צילום: Larry DiMarzio

המנהל האמנותי של הפסטיבל, רוני חוס: "אני שמח להזמין אתכם לפסטיבל הגיטרה הראשון באילת. סופ"ש שכל כולו מוקדש לכלי הנגינה מהמרגשים, המשפיעים והחשובים שידע עולם המוסיקה".

מנכ"ל תאגיד התיירות אילת, יוסי חן: "שנים רבות רצינו לקיים את פסטיבל הגיטרה באילת, אני שמח שבשלו כל התנאים לקיומו עם תכנית החורף הגדולה של 35 פסטיבלים ב – 5 חודשים WINTER SUN FESTIVAL . אני נרגש מהתוכנית העשירה, המגוונת והמעולה שמוצגת. הפסטיבל הינו הצדעה לנגני הגיטרה הישראלים והבינלאומיים, עם מופעי מקור יחודיים. אני סמוך ובטוח כי פסטיבל זה יהפוך למסורת בעיר אילת לצד פסטיבלים מוכרים נוספים המתקיימים בה כבר למעל 30 שנה. עונת החורף באילת היא תקופה בה הטבע מתחדש, הטמפרטורות נעימות, הקהל בינלאומי והתרבות בפריחתה".

ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי: "העיר אילת המארחת עשרות כנסים ופסטיבלים מוסיקליים מובילים במהלך כל השנה, מציעה בחורף הקרוב 35 פסטיבלים במהלך חמישה חודשים. אחד מהם, חדש ומרגש במיוחד הוא פסטיבל הגיטרה עליה יפרטו באהבה משך שלושה ימים, אמנים מובילים. אני שמח להזמין את כולם ליהנות מחוויה מוסיקלית איכותית ומשובחת בצד עיר קסומה עם מפרץ מדהים ושמש חורפית נעימה".

מנהל אמנותי: רוני חוס, הפקה: קבוצת הפורום.

הנהלת הפסטיבל: התאגיד העירוני לתיירות אילת.

רכישת כרטיסים באתר איוונטים בטלפון  9066*

ובאתר www.eventim.co.il

מחירי הכרטיסים החל מ-50 ₪ לכרטיס.

תוכנית הפסטיבל: https://redseaguitarfestival.co.il/.

 


 

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש