זודיאק - חיזוי באמצעות קלפי הטארוט

מאת: רחל ארז ● צילום: ● 22/1/2020 11:51 ● מה נשמע 636
תחזית על פי קלפי הטארוט לתאריכים שבין ה – 23-29/1/20
זודיאק - חיזוי באמצעות קלפי הטארוט

 

טלה


התפייסות, הסכמה והשלמה בין הסובבים, בכלל זה בינכם לבין עצמכם. חילוקי דעות ומאבקים באים לידי סוף טוב. מצב זה מהווה עבורכם מצע נפלא לחידוש כוחות, לקחת אוויר ולשעוט קדימה בכל המרץ לקראת לא פחות מאשר מקום ראשון בעבודה בעיקר.

 

שור


התחום הכספי מפנק. שפע ואפילו זכייה אפשרית. גם אם לצד כל זה אתם מתמודדים עם דברים לא פשוטים, בתוך כל המשברים יש לכם הרגשה של הגנה עליונה. אתם מרגישים שקיים כוח שמוביל לטובתכם. השבוע הקלפים מבטיחים סיומת מנצחת לרוב הנושאים המכבידים.

 

תאומים


אכזבה מגיעה דווקא מבני הזוג. אתם מתמודדים עם החלטות רציניות בתחושה של לבד. הפחד מקלקל לכם את כל ההנאה. הבריאות נחלשת. האזהרה נכונה גם בסכסוכי עבודה. ישנה המלצה מפורשת למנוחה וטעינה מחודשת של כוחות. 

 

סרטן


הנכם חווים את תשלומי העבר וכעת אתם פורעים את השטרות שצברתם. זהו זמן לחשבון נפש. התחום הרומנטי יכאיב במיוחד ותתכן הפסקה. אם תבחרו לקחת אחריות על מעשיכם תוכלו לבחון את המשך דרככם. הנחמה מגיעה ממענק כספי מפתיע.

 

אריה


התחום הרגשי מבטיח השנה מיסוד וחיבור. מובטחת לכם הזמנה לחיות את חייכם מתוך השלמה. אתם נפלאים תמיד ובעיקר כאשר אתם מאוהבים ומחוזרים. זה מה שמרביתכם עתידים לחוות בימים אלה. 

 

בתולה


ענייני כסף עלולים ליצור מתח מיותר. ישנה אזהרה מפני מתח בעורף או גב תפוס (מחלת הארנק המתרוקן).קיים תדר של חרטה בנוגע להסכם שנחתם אם בכתב ואם בעל פה מול נושאים מסויימים. האזהרה כי התמונה לא כפי שצפיתם עמדה לנגד עינכם החדה. יש להרפות ולהירפא


מאזניים


מומלץ להשאיר את התוכניות שלכם בלב. ברגע שאתם פותחים פה, התוכניות מתבטלות. גם אם מדובר בצרוף מקרים הקשיבו לרחשים. קיימת דריכות למול משאלת לב שלכם. נראה שאתם ממתינים לאישור או הסכם שבושש מלהגיע יש לפעול למען השגת מטרותיכם.

 

עקרב


האנרגיה בשיאה. העקרבות זוהרות וההצלחה עומדת על הפרק. נוף חייכם מתגלה בתקופה זו וכל תוכנית שלכם הינה ברת מימוש. התפקיד שדימיתם לקבל בדרכו אלכם. זכיות מהימורים, הצלחה במבחנים ימים נהדרים. 

 

קשת


מהלכים שביצעתם לאחרונה מתבררים לכם כשגויים. זהו דבר שיכול לערער את שלוותכם הרגשית והפנימית כך שאינכם בוטחים עוד ברצונכם. ההרגשה הזו מלווה אתכם זה מכבר. ישנה נטייה לחזור על טעויות ולהישען על אותם דפוסים. קחו מרחק ותבינו. אתם חייבים לשנות זווית.

 

גדי


צעד קדימה וארבע לאחור. ישנה הזדמנות שאתם מחמיצים מרוב התלבטות. אין שחור לבן ולעיתים יש להמר. השנה החדשה מבטיחה התברגות מדוייקת בשני תחומים חשובים- אהבה ועבודה. נראה כי עד לחודש פברואר המגמה שלכם בעליה והתהליכים מניבים פירות.

 

דלי


הפתעות מרגשות ומפנקות מצפות לדליות בימים אלה. אנשים שלא חשבתן לפגוש, מופיעים לפתע במשנה כוח לתת ולפנק אתכן. למי שיש ילדים- תיהנו בגאוות יתר ממחמאות שילדכם יגרפו. צפויים  נחת וגאווה מהמגרש המשפחתי.

 

דגים


בימים אלה תרגישו שאתם שבים למסלול המוכר והידוע בכל התחומים, כיוון שזה בדיוק מה שנחוץ לכם בשבועיים הקרובים. בעייה קשה אצל חברים קרובים תשאב מכם את כל הכוח. מוטב לשמור על תיחום ולהימנע מערבוב יתר כך למעשה תוכלו לעזור וגם לשמור את הכוח. שימו לב לרגישות שלכם מול ביקורת מילולית.


 

על הכותבת ועל כוחם של קלפי הטארוט:


מונבלט רחל- מנחה לריפוי התודעה, עוסקת ביעוץ והכוונה על פי מסרים וידע רוחני בעלת מעל 30שנות ניסיון. "כל אדם שכיבד אותי בפנייתו אלי לשם קבלת ייעוץ, עזר לי לגלות בכל פעם מחדש את איכות הכוחות האנרגטיים שאותם מבטאים הקלפים המקבלים את עוצמתם מהסמלים והציורים המופיעים בתוכם. ככל שהקלף נושא יותר ציורים וסמלים הנוגעים בתחום האזוטרי, כך רמתם האנרגטית חודרת לרבדים העמוקים ביותר של התת מודע. זה הדבר שלמעשה מוביל אותי מבחינה רוחנית להגיע לדיוק ונגיעה מרבית באדם. השימוש בטארוט משרת כמפת מודעות עצמית, המותאמת אישית לכל אדם בכל תחומי חייו ומאפשר לי לחשוף בפניכם את דרכי פעולתכם ודרך מחשבותיכם העמוקים והכמוסים ביותר. המפגש מאיר לכם את התודעה כיצד להשתמש בבינה בכלים אלו ובנתונים הטבעיים שלכם כספר חוכמה לחיים טובים ומשופרים תוך הגעה יציבה לחיבור לציר הכוח שבכם. מדובר בהנחיה באמצעות כלי רב עוצמה הטמון בסודות הקלפים".


חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש