פרסומת
דלג

פעמיים כי טוב

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 4/9/2019 18:21 ● ערב ערב 2931
שבועיים אחרי שקטפה את מדליית הארד באליפות הקדם אולימפית באתר האולימפיאדה ביפן, קטפה הגולשת האילתית קטי ספיצ'קוב מדליית כסף באתר האולימפי של טוקיו 2020, הפעם בתחרות הגביע העולמי
פעמיים כי טוב
קטי עם הפודיום השבוע, הפעם במקום השני ● צילום: איגוד השייט

הגולשת האילתית קטי ספיצ'יקוב בת ה– 20, המסומנת כתקווה האולימפית הבאה של ישראל יכולה לחייך כל הדרך להישגים. ביום שבת בבוקר באנושימה, האתר האולימפי של אולימפיאדת טוקיו 2020, סיימה ספיצ'קוב במקום הרביעי בשיוט המדליות של תחרות סבב הגביע העולמי בשייט כשהיא חותמת את התחרות במקום השני הכללי עם מדליית הכסף.
קטי, שסיימה שלישית שבועיים קודם בתחרות הקדם אולימפית באותו אתר שייט, הקדימה בתחרות גביע העולם את מנצחת שתי התחרויות הללו, לו יונגשו הסינית, שגלשה אל המקום השמיני בשיוט המדליות, ואת האלופה האולימפית שרלין פיקון הצרפתיה, שגלשה אל המקום השביעי ודורגה שישית בסיום התחרות.
זופיה קלפקה הפולניה זכתה במדליית הארד לאחר שסיימה שניה בשיוט המדליות בו ניצחה הסינית פיינה צ'ן מסין, שסיימה רביעית.
יו"ר איגוד השייט גילי אמיר ברך את ספיצ'יקוב על הזכייה ואמר: "תקופה מדהימה לקטי ספיצ'קוב ביפן. ברכות לה ולמאמן הנבחרת פייר לוקט".
למרות שני הישגיה היפים של קטי יש לזכור כי טרם הוכרע המאבק על הכרטיס הבודד של ישראל במשחקים האולימפיים, ולפני הגולשות מישראל ישנן עדיין אליפויות העולם של 2019 ו-2020 בהן תיאבק ספיצ'קוב על מקומה בטוקיו 2020 מול חברותיה לנבחרת, נוי דריהן, מאיה מוריס ונגה גלר.


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש