פרסומת
דלג

החבילה המפתיעה: "סליחה לקחנו מגבות בחופשה"

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: מערכת יום יום באילת ● 4/9/2019 17:55 ● ערב ערב 2931
כששבה משפחת ריבשטיין מחופשתה בקיבוץ אילות, התברר כי שלוש מגבות השייכות לקיבוץ נשארו במכוניתם ● בני המשפחה שחשו נקיפות מצפון שלחו את המגבות בדואר רשום, אליהן צורף מכתב התנצלות ● בקיבוץ העלו פוסט ברשת החברתית שהפך ויראלי
החבילה המפתיעה: ''סליחה לקחנו מגבות בחופשה''
מכתב הסליחה שהגיע עם המגבות ● צילום: באדיבות קיבוץ אילות

משפחת ריבשטיין, ממודיעין, בילתה חופשה כפרית בבית האירוח הכפרי בקיבוץ אילות. ביום רביעי, לאחר שסיימו את חופשתם, מיהרו ילדי המשפחה לצאת מהבריכה, ולאחר שמסרו את מפתחות החדרים בקבלת הקיבוץ, מיהרו לדרכם הביתה. כשהגיעו לביתם גילו כי ברכבם נשכחו שלוש מגבות. בני המשפחה יצרו קשר עם המלון וביקשו להחזיר את המגבות. מורן מאירי מנהלת התיירות בקיבוץ סיפרה ל'ערב ערב': "אנחנו רגילים לשמוע סיפורים על מעללי הישראלים בחופשה. כיף לשמוע סיפורים כאלו" לדבריה: "מדובר באורחים קבועים שמגיעים כל שנה. הם התארחו באוגוסט, בעומס של אוגוסט אנחנו לא שמים לב לכמות המגבות המוחזרות". 
מאיר מספרת: "בני משפחת ריבשטיין התקשרו אלי וסיפרו לי כי בטעות ככל הנראה לאחר שהילדים סיימו את השהות בבריכה, בהתארגנות הם לקחו את המגבות לאוטו. הם התנצלו וביקשו להחזיר את המגבות. אמרתי להם שזה בסדר והם יכולים להשאיר את המגבות אצלם". 
אך האורחים לא הסכימו וביקשו לשלוח את המגבות, "הם אמרו שזה ממש חשוב להם להחזיר. אמרתי להם אתם אורחים חוזרים תביאו אותן אתכם בחופשה הבאה". יומיים אחרי השיחה עם מאירי התקבלה חבילה: "קיבלתי חבילה שהגיעה בדואר רשום, תוך יומיים אחרי השיחה. המגבות הגיעו כשהן מכובסות ונקיות עם ריח טוב, אליהן צורף פתק סליחה". 
בפתק כתבו בני המשפחה: "לכבוד הנהלת אירוח : "אנו מתנצלים ומחזירים לכם את המגבות השייכות לקיבוץ, הם בטעות נשכחו אצלנו ברכב (לקחנו אותם לבריכה כאשר התארחנו אצלכם)". 
ליטל שמואלי מנהלת יחסי ציבור, שיווק ופרויקטים בקיבוץ אילות העלתה פוסט בפייסבוק. הפוסט הפך וירלי והתפרסם בכל ערוצי התקשורת הגדולים שגילו עניין בסיפור: "אנו רגילים לשמוע סיפורים על הישראלים ש"מתפרעים", "שסוחבים". הרגשנו צורך לפרגן למשפחה והעלנו פוסט בדף "טיולון", פוסט שזכה להמון התעניינות ותגובות רבות". 

ישראלים עדיין לוקחים מגבות? 
"קשה לאמוד במספרים, אבל פחות ממה שקורה במלונות. אנחנו מציעים אירוח כפרי, יש אווירה משפחתית, פחות נתקלים במקרים כאלו".  

האם היו מקרים נוספים בהם הוחזרו דברים שנלקחו בטעות? 
"לפני חודשיים קיבלנו בדואר שלט של טלוויזיה, שהוחזר גם על ידי אורחים, הם סיפרו כי כאשר הגיעו לביתם גילו כי הילדים ארזו את השלט בטעות".


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש