פרסומת
דלג

חטפו תיק מאישה ונעצרו

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: דוברות המשטרה ● 5/6/2019 15:05 ● ערב ערב 2918
משטרת אילת עצרה שלושה חשודים שחטפו בכוח תיק של אישה באזור גן פרדקין בעיר ● לאחר סיום החקירה הוגשה לבית משפט השלום באילת הצהרת תובע, ופרקליטות מחוז דרום מתכוונת להגיש נגד החשודים כתב אישום בגין שוד לבית המשפט המחוזי
חטפו תיק מאישה ונעצרו
התיקים שנחטפו ואותרו

בשבת שעברה, בזמן שתושבת העיר עברה באזור גן פרדקין, התנפלו צעירים על האישה וחטפו ממנה בכוח את תיק היד שהיה תלוי על כתפה. האישה התקשרה למוקד 100 של המשטרה וסיפרה כי חטפו לה את התיק ובתוכו כסף וחפצים אישיים. שוטרי סיור שהגיעו למקום והחלו בסריקות,] איתרו שלושה חשודים (2 תושבי מזרח ירושלים ו 1 ממצפה יריחו) שעונים לתיאור שמסרה המתלוננת.
 החשודים נתפסו כשהם  ללא חולצות לגופם, על אחד החשודים נתפס תיק גב ובתוכו התיק של המתלוננת. מעיקרי ממצאי החקירה עולה כי השלושה חברו יחד על מנת לשדוד אישה ולקחת את כספה, כאשר זיהו את המתלוננת, אחד החשודים שימש כתצפיתן והשניים האחרים ניגשו יחד למתלוננת כאשר אחד מהם התנפל על תיקה וחטף אותו. לאחר חקירה בת 10 ימים ומעצר שהוארך מעת לעת, הסתיימה החקירה ולאחר שנאספו ראיות לכאורה הוגשה  הצהרת תובע  לבית משפט השלום באילת. פרקליטות מחוז דרום מתכוונת להגיש נגד החשודים כתב אישום ובקשה למעצר תום הליכים בבית המשפט המחוזי בבאר-שבע. 

ממשטרת ישראל נמסר: "עברייני הרכוש והאלימות פוגעים בכלל הציבור לכן משטרת ישראל פועלת לחשוף עבריינים אלו ולהביאם לדין. אנו רואים בחומרה רבה מעשה של חטיפת תיק, מכשיר נייד או כל רכוש אחר מגופו של אדם זאת עבירת שוד ונטפל בדרך שנגיע לחקר האמת והבאת העבריינים לדין".


חדשות אילת - ערב ערב באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש