זודיאק - חיזוי באמצעות קלפי הטארוט

מאת: רחל ארז ● צילום: ● 15/5/2019 09:33 ● מה נשמע 600
תחזית אסטרולוגית על פי קלפי הטארוט לתאריכים שבין ה- 16-22/5/2019
זודיאק - חיזוי באמצעות קלפי הטארוט

טלה- תקופה של ניקיון יסודי בכל חדרי ליבכם. זה הזמן להזיז רהיטים, לטפל בניירת וכמובן, להשתחרר מכל מה שאינכם צריכים עוד. בדרך הרמונית ניתן להשיג מימד של פשרה בתחום העבודה. יתכן כי מדובר אולי ביחסי שותפות ושותפויות מכל סוג.

 

שור- אתם נעימים וקשובים יותר. יכולים להתבונן על חיי המשפחה שלכם באופן אופטימי ומספק, תיתכן מחשבה להרחבת המשפחה, הריון, לידה נישואים. יותר מודעות לבריאות הקשורה לגוף ולנפש. שימו לב להזדמנויות שעולות בתקופה הקרובה. מכירה/קניה של בית. 

 

תאומים - שיפור במצב הכלכלי, אך במקביל בעיות בזוגיות, בעיקר כאלה שינבעו מהתעקשויות מיותרות. מוגברת המתיחות בבית. דחף לתחלופה ושינוי. אתם חשים צעירים, אנרגטיים ודינמיים ובורחים מרגשותיכם האמתיים.

 

סרטן - זה הזמן לחוות התרחבות מנטאלית, לצאת לנדידה ולהרפתקה רוחנית ולקחת אחריות על חייכם למרות הקושי שבדבר. אתם נמצאים בתקופה שאתם סוגרים מעגלים של שנים קודמות. זה הזמן לקום  ולנער מעליכם את העבר ואת אלו שמנסים לקרקע אתכם. ברגע שהבנתם, צאו לדרך חדשה. לאחר שכבר למעשה מזמן הבנתם מה אתם צריכים לעשות. 

 

אריה - הרפו קצת מהנושא הכספי והשקיעו במקומות בהם אתם יכולים לקדם את עצמכם. הסביבה הקרובה שלכם מפרגנת לכם, אך מצד שני מומלץ לכם לבדוק מחדש מיהם האנשים עליהם אתם יכולים לסמוך. אנרגיה לוחמנית גורמת לכם להיות יותר אגרסיביים ביחס לפעמים אחרות. השתדלו לא להזיק לעצמכם בהתנהגות אימפולסיבית. התנסות רגשית וחווייתית צפויה השבוע, תהנו. 

 

בתולה - הרבה אירועים חברתיים ופגישות חברתיות יוצאות דופן במהותן. אנרגיה שיכולה להתבטא בחשיפה ופרסום. בתחום הכספי ייתכנו רכישות של דברים מאוד מיוחדים. דגש חזק על כושר אלתור. שום דבר איננו שיגרתי. ניתוקים ופרידות, נפרדים מהעבר המעיק עליכם כל כך. ישנה אנרגיה מפתיעה ומדהימה במהותה. אתם עסוקים במה שקשור לעתיד ומתנתקים מהעבר – זמן טוב לערוך שינויים. עם זאת, חשוב שלא להזניח את הקרובים אליכם, שכן ייתכן שהם זקוקים לעזרה, טיפול או קשב מצדכם. שימו לב במיוחד ליחסיכם עם המשפחה המורחבת.


מאזניים - אתם עייפים, ההרגשה הפיזית לא טובה. אשפוז, או טיפול רפואי. תחושת אכזבה ורצון לא לפעול. כדאי לנוח השבוע וללכת לכל מקום שייטיב את הרגשתכם. קיימת אנרגיה כללית של הקרבה וקורבנות. קיימת תחושת ריקנות וחוסר תקשורת. תנסו בימים כאלה להיות קצת יותר רוחניים ולפרוש מעט מענייני היומיום. 

 

קשת - האנרגיה צעירה ותחרותית, וישנו געגוע לרומן נוסטלגי. צורך להיות ייצוגיים, שאיפה להגיע לאיזון ולצדק. סוגיית הזוגיות והנישואים- תחושו כי עליכם להתחרות ולהילחם על שלכם, ואולי על המקום הראשון.

 

עקרב - תיתכן השקעה רבה הקשורה לאירועים של בית ומשפחה, עבר, נוסטלגי, מפגש עם חברי ילדות. ענייני קריירה ועבודה מצריכים קבלת החלטות חותכות לגבי העתיד. ישנה הקפדה על הופעה חיצונית ואתם בהחלט נראים נפלא. תחושת התחדשות וזרימת אנרגיה חדשה וחזקה. שימו לב לתקלות אפשריות ברכב.

 

גדי - שיקול הדעת לא יהיה במיטבו, ויש נטייה להפריז בהוצאות כאילו שאין מחר. תחושה של חוסר ביטחון וחשש גורמת לכם לדחות רעיון שיכול לעזור ולקדם אתכם. שבוע מוצלח ללימודים והצלחה בבחינות, החשיבה המופשטת במיטבה. רכישות וקניות עומדות על הפרק. נושאים כלכליים, כספיים ותקציביים עומדים בראש סולם העדיפויות וקשה להתאפק מלקנות. ישנה אפשרות לקבלת כספים או לסגירת עיסקאות. 

 

דלי - אתם צפויים לשינויים ועיכובים בתחום היחסים העסקיים, כדאי לוודא שאכן אתם פועלים כראוי. העבודה שלכם בסדר העדיפויות הראשי ואתם מוכנים להשקיע בה הרבה משאבים. יש לכם עזרה מאחרים כך שאתם יכולים לדעת שאינכם חייבים להתמודד לבד. זיכרונות עשויים לעלות כעת ודברים או אנשים הקשורים בעבר חוזרים להווה, לעתים במפתיע. ייתכן מעבר מגורים או שיפוץ הדירה, במקביל יש תחושה של פאסיביות, כאילו אתם יותר מושפעים מאשר משפיעים.


דגים - ביטויים של אהבה ויצירה, התבלטות, סמכות וקבלת הכרה. תורעף עליכם תשומת לב בשפע. זה קשור גם לילדים, אבהות ורומנטיקה. הרצון לחיות ולכייף חזק מהרגיל. ישנה יכולת מוגברת לבטא אהבה ותשוקה ובו זמנית לזכות בכבוד על מעשיכם. יתכן צורך להפגין דומיננטיות ושליטה יותר מהרגיל. 


חדשות אילת - ערב ערב באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש