פרסומת
דלג

הבקרה התקציבית מנעה מאילת הבאת זר רביעי

מאת: מירב לוי דיאמנט ● צילום: מירב לוי דיאמנט ● 3/5/2019 09:48 ● ערב ערב 2913
למאמן הפועל מול הים אילת שרון דרוקר כבר היו את כל האישורים הדרושים כדי לצרף לאילת את הגארד ג'ו תומאסון עד לסוף העונה, כולל איש עסקים מקומי שהיה מוכן לשלם עבור העסקה, אלא שבשל חובותיה של הקבוצה שנאמדים כבר במעל 2 מיליון ₪, דחתה הבקרה התקציבית את העסקה ● באילת פספסו את המועד האחרון לרישום השחקנים ויצטרכו להתפלל כל הדרך לפלייאוף שכל השחקנים יהיו כשירים ● "עם מה שיש נעשה את המיטב", הבהיר השבוע המאמן דרוקר שחתם השבוע על ניצחון בית נוסף וביסס את הקבוצה במקום השלישי בטבלה ● בימים אלו בודקת הנהלת אילת אפשרות להחתים את דרוקר לשתי עונות נוספות במידה והקבוצה לא תתפרק בסוף העונה
הבקרה התקציבית מנעה מאילת הבאת זר רביעי
"המצב לחלוטין לא נעים". דרוקר

יש מי שאמרו השבוע כי סירובה של הבקרה התקציבית לאשר לאילת הבאת זר רביעי, מנעה פיצוץ בין הנהלת מול הים אילת לבין המאמן שרון דרוקר. בעוד שהנהלת הקבוצה סירבה לרצונו של דרוקר להחתים בקבוצה עד לסוף העונה זר רביעי, בשל חובותיה הכספיים של הקבוצה, אירגן המאמן ספונסר אילתי, איש עסקים, שהיה מוכן לקחת על עצמו את המימון של הזר הרביעי מבלי להגדיל את גרעון הקבוצה. ולמרות זאת בהנהלה לא אהבו בלשון המעטה את הרעיון בטענה כי לא ייראה טוב כלפי אנשים ובעלי עסקים בעיר להם עדיין חייבת הקבוצה כספים. כך או כך, רגע לפני הפיצוץ ולמרות שלשרון דרוקר כבר היו את כל האישורים בדרך לצירופו לקבוצה של הגארד ג'ו תומאסון, הבקרה התקציבית לא אישרה את הצעד בשל מצבה הכספי של הקבוצה. "עם מה שיש ועם מי שיש נעשה את המקסימום", אמר השבוע המאמן דרוקר שממשיך לחתום על ניצחונות וחתם השבוע על ניצחון בית מול הפועל נס ציונה בתוצאה 77:89, למרות שהוא משחק עם שלושה זרים בלבד. "ניסינו אבל לצערי בסוף זה לא יצא. כרגע זו הקבוצה שלנו, נצטרך לשמור על הבריאות של כולם ולעשות את המקסימום. נשארו עוד 4 מחזורים לליגה (שלושה שבועות) ואז משחקי הפלייאוף.


ולמרות הכל אתם ממשיכים לנצח, מה הסוד?
"יש לי שחקנים מאוד מיוחדים, מנוסים, רעבים ואמביציוזים שמבינים את חשיבות הביחד ומשחק הצוות. אין מחמאה יותר טובה למאמן שיש לו הרבה כלים ובכל יום השמש יכולה לזרוח על מישהו אחר. חשוב רק שכולם יזכרו שכל משחק מתחיל מאפס ולהיות עם שתי רגליים על הקרקע".


הנושים מאיימים לעקל


בימים אלו ממש נלחמת הנהלת מול הים אילת מול הכוונה של נושים לעקל את חשבונות הקבוצה בשל חובות שטרם שולמו. במקביל לא פעם כבר נותק החשמל בדירה כזו או אחרת של שחקן ונשמעו איומים על פינוי שחקנים מהדירות שעל חלקם הקבוצה לא מצליחה לשלם.


עד כמה המצב הזה שמסביבכם פוגע בשחקנים?
שרון: "השחקנים לא מטומטמים. זו עיר קטנה והם מודעים למצבה של הקבוצה. ההנהלה מנסה לטפל ולנטרל בכל כוחה את ההשפעות השליליות, את החשש שיש לשחקנים שיזרקו אותם מהדירות או ינתקו אותם מחשמל. כולי תקווה שיימצאו לזה פתרונות כי המצב לחלוטין לא נעים".


ביום ראשון הקרוב ה-  5/5 תפגוש אילת בבית (19:15) את הפועל באר שבע. "אין משחק קל בליגה הזו", מבהיר המאמן דרוקר שמתכוון לעשות הכל על מנת לנצח.


  חדשות אילת - ערב ערב באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש