פרסומת
דלג

יוצאים לדרך

מאת: מירב לוי דיאמנט ● צילום: מערכת יום יום באילת ● 3/10/2018 17:01 ● מה נשמע 568
אחרי ארבעה משחקי אימון, בהם ניצחה שניים והפסידה בשניים, ניצבת הפועל מול הים אילת בפני המבחן האמיתי- משחק הליגה הראשון במוצאי שבת הקרובה (6-10) בחוץ מול הפועל תל אביב
יוצאים לדרך
הצוות המוביל מחמם כלים

במסגרת טורניר חברים זוכרים את אודי, הפועל מול הים אילת אמנם כבר ערכה חימום כלים נגד הפועל תל אביב וגם ניצחה, אלא שבקבוצה ברור שמה שהיה זה לא מה שיהיה. לקראת המפגש הראשון בליגה מציג המאמן שרון דרוקר קבוצה שלפחות שלושה ימים לפני כולם נמצאים בה בקו הבריאות וכשירים למשחק. "כמו שהליגה נראית היום כולם יכולים לנצח את כולם", אומר המאמן דרוקר. המשחקים חזקים, פיזיים וגם לנו צפויים משחקים כאלו. שם המשחק יהיה עמידות ואנחנו צריכים להיות שם ורוצים להיות שם".
רגע לפני, אתה מרוצה מהתלכיד שיצרת?
"סבך הכל כן. אין מאה אחוז בשום דבר, אבל זו רק ההתחלה וצריך לתת לזה זמן. יש לנו חבר'ה רעבים שרוצים, ורואים את זה באימונים. הם איכפתיים ומחוייבים. יש חיבור טוב בין הישראלים לזרים ואני מאמין שהתלכיד יתחזק תוך כמה משחקים".
הפסדתם בשבוע שעבר בגביע ווינר מול הפועל ירושלים, זה אומר משהו?
"הפסדנו בארבע נקודות בלבד. זה היה בסך הכל משחק אימון טוב עבורנו. הקהל של ירושלים מילא את האולם וזה הכין אותנו לקראת משחק החוץ הראשון של הליגה. הראנו במהלך המשחק עליות וירידות, אבל ברגעי העלייה הראנו שיש לנו קבוצה עם יכולת. התפקיד שלנו עכשיו הוא למקסם את הדקות הטובות ולבדוק למה הייתה הירידה. חסרים לנו משחקי אימון, אבל זה משהו שנגשר עליו תוך כדי תנועה".


חדשות אילת - ערב ערב באילת