ריף הדולפינים באילת – חוויה שאסור להחמיץ

מאת: אביבה דקל ● 10/6/2015 09:53 ● ערב ערב 2710
צילומים: סוני מלמקוויסט – צוללנים עם דולפין גלית עוזיאל ילדים עם דולפין / 'ריף הדולפינים' באילת הוא אתר אקולוגי ייחודי מסוגו בעולם והביקור בו הוא חוויה מיוחדת במינה. בנוסף לחוויית הצפייה בדולפינים בבית גידולם הטבעי, תוכלו ליהנות כאן מסביבה ואוירה טבעית, נופים קסומים ופינות 'סתלבט' על החוף
ריף הדולפינים באילת – חוויה שאסור להחמיץ

ב'ריף הדולפינים' חיה קבוצת דולפינים מסוג 'אף בקבוק' המנהלת שגרת חיים של ציד, משחק, חיזור וחברה. הדולפינים חופשיים לבחור בין להיות בקרבת בני האדם או להמשיך בשגרת חייהם בלהקה.
"העובדה שהדולפינים בוחרים להיות בקרבתנו מרצונם החופשי", אומרים אנשי 'ריף הדולפינים', "מחזקת בעינינו את אמיתות הקשר הנרקם בינינו".
ניתן ליהנות מקרבתם של הדולפינים מהמזחים הצפים ונקודות התצפית, או בשחייה וצלילה מודרכת המתאימה לכל מי שאינו מפחד להירטב.
הגישה לדולפינים מבוססת על יחס של כבוד, וכל קשר וקרבה עם בני-אדם במים, נוצרים ביוזמתם של הדולפינים, וללא תמורה מעבר לסיפוק יצר הסקרנות שלהם כלפי בני-אדם וההנאה שבקשר הפיזי והנפשי עימם.
הרצון להעמקת הקשר בין האדם לסביבה מיושם ב'ריף הדולפינים' באופן שונה ממקומות אחרים בעולם, החל מהתנאים הפיזיים וכלה ביחס החם ובשיטת העבודה עם הדולפינים.

דמי כניסה ל'ריף הדולפינים' כוללים:
בילוי של יום שלם באתר, בסביבה של טבע עם נופים קסומים ופינות 'סתלבט' על חוף הים וצפייה בדולפינים בטבע (החוף ללא מציל).
מחיר כניסה ל'ריף הדולפינים': מבוגר -67 ₪, ילד מגיל 3 עד 15 - 46 ₪ .

שירותים נוספים בתשלום:
*מרכז שחיה וצלילה עם דולפינים
*מסעדה *קפה/בר על החוף
*חוויה מימית - 'סתלבט על המים'
*מרכז הפעלה לילדים
*מרכז צילום תת-ימי
*חנות מזכרות

שחיה / צלילה עם דולפינים - למי מתאימה הפעילות?
הפעילות מיועדת לילדים ומבוגרים: שחיה עם מסכה, שנורקל וסנפירים מגיל 10 ומעלה (ילדים אשר יכולים לשחות בים באופן עצמאי). השחייה מתבצעת בקבוצה של שלושה ומלווה על ידי מדריך.

צלילת היכרות מגיל 8 ומעלה (אין צורך בניסיון קודם). לכל צולל מדריך אישי המלווה אותו אל המים, בכל מהלך הצלילה ועד לשלב הסרת הציוד.

מחירי הצלילה/שחיה לילד (עד גיל 18) כוללים גם כניסה למלווה מבוגר עבור כל ילד שמשתתף בשחייה/צלילה.

מחיר שחיה עם דולפינים -290 ₪.
מחיר צלילה עם דולפינים -339 ₪ כולל ציוד צלילה.

בזמן השחייה והצלילה, צופים הצוללים בדולפינים ומקשיבים לקולותיהם. הצוללים נהנים מקרבתם של הדולפינים, אבל צריכים לעשות כל שביכולתם שלא להפריע לפעילותם השוטפת. זהו ביתם של הדולפינים ועל הצוללים לכבד את רצונם של הדולפינים ולא לכפות עצמם עליהם: לא רוכבים עליהם, לא מאכילים אותם ולא רודפים אחריהם. כאשר דולפין מתקרב, ניתן להביט בו מקרוב ולנהוג על פי הוראות המדריך. מפגש מתוך חיבה הדדית ורצון משותף משרה הנאה ואושר רב לשני הצדדים.

(הכנסת צידניות, מזון ושתיה, בעלי חיים, משחקי כדור, והשמעת מוסיקה אסורים).

תמונת כתבה


להזמנות שחיות/צלילות ו'סתלבט על המים' - נא להתקשר
לטל' - 08-6300111.
חדשות אילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש