פרסומת
דלג

אנחת סלב

מאת: מערכת יום יום באילת ● 12/6/2014 11:17 ● ערב ערב 2658
אנחת סלב

קפה כלכליתמונת כתבה


תמונת כתבה


תמונת כתבה


מגיש החדשות ב'ערוץ 2' - גדי סוקניק הגיע לחופשה באילת במלון 'ריף אורכידאה' עם משפחתו (בתמונה עם אלי צאלח מנהל הערב של המלון) וכמובן שקפץ לקניון 'פארק הקרח'. בין המקומות שביקר היה גם 'קפה לנדוור' לכוס קפה עם מאסטרו נמרוד - זכיין 'קפה לנדוור' באילת, ובזמן שהבן שלו בחר להחליק על הקרח, הוא בחר להקליק עם שלומי חג'ג' - מנכל הקניון.
צילום: דוס סנטוס

גלעד ארדןתמונת כתבה
"איך אני מגיע לשם??" . צילום: יח"צ אייסמול


תמונת כתבה
"שמישהו ינסה לעצור אותי"


תמונת כתבה
."נתפס לי השריר ברגל". צילום: יח"צ אייסמול


גלעד ארדן, שר התקשורת הגיע לחופשה באילת, קפץ ל'אייסמול' לבקר את חברו הוותיק, שלומי חג'ג', מנכל הקניון והפגין בביצועים על הקרח:

עזוב ת'ראש בוא לגלושתמונת כתבה


תמונת פפראצ'י של אחת היפות בארץ צולמה בחוף 'קלאב יו - קורל ביץ'', כשלחוף ניגשה נטלי דדון, דוגמגישה ושחקנית להשתתף בשיעור גלישה. דקות ארוכות לפני השיעור, ניהלה שיחה עם שמוליק טיאר, מנהל יחסי הציבור של המלון.
צילום: אילן פיפסון

מאמי, מה זה שיזוף?תמונת כתבה


שיזוף במכון של 'הדר קוסמטיקה' מרכז האגס - שחמון תמיד כיף חיים, שאלו את התאומות מלול, שהגיעו למכון על מנת לקבל שיזוף במכונת השיזוף ונשארו עוד כמה שעות אחר כך, סתם כי היה מגניב עם הלקוחות של הדר, שנהנו לא פחות מהאותנטיות המנצחת - הנאמנה למקור, חייב להוסיף! לחגיגת השיזוף והדאחקות הצטרף המנהל האישי שלהן, שליווה אותן מספר פעמים לאילת וזאת במסגרת הקמפיין שלהן עם חברת 'קל אוטו'.

היופי לשחקן האופי לבדרןתמונת כתבה


שי מימון, שחקן כדורגל ב'מ.ס.אשדוד', בילה באילת עם זוגתו מלורי במועדון ה'סלינה', ו'אנחת' מתלהבת מהבחור, לא רק בגלל היותו מרשים ויפיוף, אלא גם, למי שלא יודע, בשמחה נחלוק, שי הוא גם אח של קובי מימון.


חדשות אילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש