פרסומת
דלג

בוטל תו התקן הסביבתי של העירייה

מאת: עומר כרמון ● 30/5/2014 23:31 ● ערב ערב 2656
מזכירת העירייה שלחה השבוע מייל לעובדים וביקשה מכל מי שבנייר המכתבים שלו מופיע סמל תו התקן, 'איזו 14000', להסיר את הלוגו. תו התקן העיד על כך שהעירייה פועלת כדי לשמור על הסביבה ואיכות הסביבה. בחודש שעבר הצליח בית החולים 'יוספטל' לזכות בתו התקן הבינלאומי, 'איזו 14001'. בית החולים חגג את האירוע, ודוברת בית החולים, נעמי יצחק הלוי, מסרה בהודעה לתקשורת: בשנים האחרונות, יותר ויותר ארגונים וחברות מתאימות את עצמם למגמה העולמית של שמירה על הסביבה"
בוטל תו התקן הסביבתי של העירייה

מזכירת העירייה, אנריאט זינו, שלחה השבוע מייל לעובדים וביקשה מכל מי שבנייר המכתבים שלו מופיע סמל תו התקן 'איזו 14000', להסיר את הלוגו. תו התקן 'איזו 14000' (או 14001), העיד על כך שהעירייה פועלת כדי לשמור על הסביבה ואיכות הסביבה

עיריית אילת הוסמכה לתו התקן איזו 14001 בשנת 2003. כזכור, רק בחודש שעבר הצליח בית החולים 'יוספטל' לזכות בתו התקן הבינלאומי, 'איזו 14001'. בית החולים חגג את האירוע, ודוברת בית החולים, נעמי יצחק הלוי, מסרה בהודעה לתקשורת: בשנים האחרונות, יותר ויותר ארגונים וחברות מתאימות את עצמם למגמה העולמית של שמירה על הסביבה. הקופה עודדה את כל בתי החולים שלה לתרבות של שמירה על הסביבה, חסכון במים, אנרגיה ומניעה של זיהומים סביבתיים ושיאו של המהלך - בהבאת בתי החולים להיבחן לקבלת תו תקן מחמיר בתחום איכות הסביבה. תהליך קבלת תו התקן ב'יוספטל' חייב שינוי בחשיבה והפנמת החשיבות על שמירת הסביבה.עובדים רבים נרתמו למאמץ, כתבו תיק נהלים המשקף את פעילות בית החולים בהתאמה לדרישות תקן. נערכו הדרכות בדרישות התקן ובוצעו מבדקים פנימיים שכללו פעילות של בית החולים בתחום חיסכון באנרגיה, הפרדת פסולת וטיפול בפסולת באופן ידידותי לסביבה, נטרול רעלים להגנה על הקרקע, אימוץ טכנולוגיות חדישות המונעות זיהום ופסולת מסוכנת, חיסכון במשאבים כמו אנרגיה ומים ועוד".

מהמכון לבקרה ואיכות שהעניק בעבר את תו התקן לעיריית אילת, סירבו להסביר מדוע הוסר תו התקן. מהעירייה נמסר בתגובה: "מדובר בהחלטה ארגונית שהתקבלה בעבר ונבחנת שוב בימים אלה".

חדשות אילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש