פרסומת
דלג

חדשים בקהילה

מאת: מערכת יום יום באילת ● 29/5/2014 15:05 ● ערב ערב 2656
זה היה ההפנינג הכי מתוק בעיר. בפעם השנייה התקיים בעיר הפנינג קבלת התינוקות החדשים לקהילה וההילולה הייתה מושלמת. השנה נרשמה בבית החולים 'יוספטל' שנת שיא בלידות עם 904 זאטוטים חדשים שהתווספו לעיר
חדשים בקהילה

מתי בפעם האחרונה הייתם בהפנינג בו הכוכבים הגדולים היו זאטוטים עד בני שנה, שעוד בטרם הספיקו ללכת ולהבין מי נגד מי, כבר זכו לכבוד של מלכים. מאות מתושבי אילת על ילדיהם וטפם מילאו ביום רביעי את מתנ"ס השחמון בהפנינג הכי צעיר בעיר – הפנינג קבלת תינוקות לקהילה, שהתקיים זו השנה השנייה ברציפות.
לכל תינוק הוענק כרטיס הטבות, שהפיק מתנ"ס שחמון וחולצה "אני אילתי – נולדתי ביוספטל", מתנת בית החולים "יוספטל". מבין התינוקות, התקבל גם נכדו הראשון של ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, שהיה נרגש במיוחד לנוכח המאורע. ובכלל, ראש העירייה ומנהל בית חולים 'יוספטל', ד"ר אבי גולדברג, נראו מרוגשים נוכח מאות הפנים המחייכות של התינוקות והוריהם. מדיווח של בית החולים עולה, כי בשנה החולפת נרשמה שנת שיא בלידות עם לידת 904 תינוקות.

במסגרת ההפנינג, פקדו ההורים את עמדות המידע, שהוצבו במקום, ביניהם: רפואה משלימה, מרכז בריאות הילד של הכללית, כללית סמייל (רפואת שיניים), טיפת חלב. דוכני מידע ופרסום: הפיראט האדום, טכנו אמין, כפר השעשועים, סופר פארם, עולם היצירה, ענת שיווק, רב קט, רוז עוגות, שירלי רוזנס-צילום אחר ושילב. פינות יעוץ: הנקה ונשים לאחר לידה, יועצת רגשית יועצת שינה. לצד זאת, נהנו ההורים והילדים מהפעלות וסדנאות, שהועברו על ידי עובדי אגף הגיל הרך במתנ"ס: עיסוי תינוקות, סדנאות יצירה (לאחים), ג'ימבורי, הפעלה בתנועה עם צוות מעון חלומותיי, פינת ליטוף בעלי חיים ועוד.
גם השנה התקיים האירוע ביוזמת רשת המתנ"סים, בחסות עיריית אילת, המשרד לקידום מעמד האישה בעירייה, בית החולים "יוספטל" ושירותי בריאות "כללית" אילת.

תמונת כתבה


תמונת כתבה
חדשות אילת